Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

E-booki językowe – ucz się jeszcze efektywniej!

Ucz się języków obcych wygodnie i w każdej wolnej chwili. Jeśli nie lubisz dźwigać ze sobą podręczników, a mini-lekcje języka obcego potrafisz sobie zorganizować w kolejce do kasy, w podróży czy na ławce w parku, e-booki językowe to rozwiązanie dla Ciebie. Ulubione materiały do nauki będą zawsze pod ręką: na telefonie, czytniku lub laptopie.

Nauka jeszcze nie była tak prosta!

czytaj więcej

Znajdź e-book idealny dla Ciebie i Twoich potrzeb

W wydawnictwie Preston Publishing możesz nabyć e-booki do nauki języków obcych na każdym poziomie zaawansowania. Bogaty wybór zróżnicowanych podręczników pozwala sięgnąć po takie, które najlepiej będą odpowiadać na Twoje aktualne potrzeby. W ofercie znajdziesz e-booki do nauki angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i portugalskiego.

Chcesz poszerzyć słownictwo, gramatykę, a może szukasz e-booka wzbogaconego kursem audio? Z podręcznikiem w elektronicznej wersji masz możliwość rozpoczęcia nauki kilka minut po zakupie!

Jak wybrać najlepszy dla siebie e-book do nauki języków?

Na stronie Preston Publishing znajdziesz fragmenty elektronicznych podręczników z oferty wydawnictwa oraz przykładowe nagrania audio. Dzięki temu za pomocą jednego kliknięcia przekonasz się, czy struktura e-booka będzie dla Ciebie odpowiednia, a zawartość satysfakcjonująca.