Systematyczna nauka angielskiego (zestaw)

Systematyczna nauka angielskiego (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1 B2

Myślisz: rutyna? My mówimy: codzienna praktyczna nauka w wygodnej formie! Taki właśnie jest ten zestaw. Dzięki niemu opanujesz najważniejsze angielskie zagadnienia i rozplanujesz każdy dzień nauki. 

Połącz przyjemne z pożytecznym dzięki książkom:

  1. 365. Angielski na każdy dzień,
  2. Angielski bez tajemnic. 100 pułapek językowych, których unikniesz,
  3. Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 1,
  4. Planer do nauki angielskiego.

Bestseller Angielski 365 na każdy dzień to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki. Korzystając z tej książki, poszerzysz zakres używanych przez Ciebie słówek, podszkolisz wymowę i znajomość gramatyki, a trudne do opanowania phrasale staną się jednym z Twoich ulubionych zagadnień. Formuła vademecum oznacza codzienne ćwiczenie języka angielskiego, każdego dnia na wybranych zagadnieniach. Np. poniedziałki poświęcisz gramatyce, czwartki - przyimkom, a w soboty zrobisz generalne powtórzenie.

Z kolei Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 1 pozwoli Ci poznać ponad 2000 angielskich słówek! W książce znajdziesz aż 52 tematy z listami słówek. Dzięki tłumaczeniom oraz objaśnieniom z łatwością je opanujesz. Liczne testy pomogą Ci sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. 

Ale ale… problem tkwi jeszcze w tym, że niektóre słowa wydają Ci się tak podobne, że nie widzisz między nimi różnicy? Mylisz during z while, suit ze suite, a who z whomNa te wyzwania czeka na Ciebie książka Angielski bez tajemnic. 100 pułapek językowych, których unikniesz. Ta książka rozwiewa wątpliwości, jakie nasuwa zastosowanie popularnych angielskich wyrazów i konstrukcji o zbliżonych funkcjach, znaczeniach lub brzmieniu.

I nasza wisienka na torcie, czyli Planer do nauki angielskiego, dzięki któremu jeszcze lepiej zorganizujesz swój czas na naukę! Ten osobisty, dopasowany do Twoich potrzeb organizer pozwoli Ci samodzielnie opracować plan powtarzania materiału dzięki specjalnemu układowi stron i rozdziałów, a wszystkie zagadnienia podzielić według najbardziej odpowiadających Ci kryteriów. I to niezależnie od tego, na jakim jesteś poziomie zaawansowania.

Już dziś rozpocznij efektywną naukę angielskiego z zestawem Systematyczna nauka angielskiego!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
177,60 zł
139,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne