Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje (e-book)

AwTSytuacje_ebook

Aby pomóc Ci w codziennej komunikacji, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji. Dzięki tej publikacji wzbogacisz słownictwo i nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście.

39,90 zł

To elektroniczna wersja książki Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje. Zawiera przydatne tematy dotyczące życia codziennego  w każdym rozdziale poznasz nowe słówka oraz przećwiczysz przydatne zwroty i wyrażenia. Ponadto:

  • przykłady zdań pozwolą Ci się nauczyć przydatnych zwrotów i wyrazów używanych w różnych sytuacjach z życia codziennego,
  • informacje w chmurkach znacznie poszerzą zasób słownictwa,
  • w specjalnie pozostawionym miejscu do zapisania tłumaczeń sprawdzisz swoją poprawność językową,
  • szybkie testy zweryfikują i utrwalą ćwiczony materiał,
  • przydatne wskazówki gramatyczne i leksykalne wskażą ważne aspekty językowe,
  • dzięki nagraniom w formacie mp3 udoskonalisz umiejętność słuchania i wymowy. 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć przykładowe rozdziały z książkiPrzykładowy rozdział książki pdf "Niemiecki w tłumaczeniach 1"

Spis treści:

1. Meeting up with a friend 
2. Giving directions 
3. Giving directions, driving 
4. At a bus stop 
5. On the bus 
6. At a train station 
7. On the train 
8. Taking a taxi 
9. At the airport, checking in 
10. At the airport, security check 
11. On the plane 
12. Arriving at the airport 
13. At reception, at a hotel 
14. At a market place / supermarket 
15. At the butcher’s / bakery 
16. At a clothes / shoe shop 
17. Paying and returning 
18. At the cinema 
19. At the theatre / at a concert 
20. At the museum 
21. At the bar / at a coffee shop 
22. At a restaurant – ordering 
23. Eating in a restaurant 
24. At the bank 
25. Opening & using a bank account 
26. At the post office 
27. Renting an apartment 
28. Short-term rental 
29. Paying a visit 
30. Solving problems at home 
31. At the dry cleaner’s 
32. Renting a car 
33. At the petrol station / car wash 
34. At the garage 
35. At the police station 
36. At the doctor’s 
37. In hospital 
38. At the dentist’s 
39. At the chemist’s / pharmacy 
40. At a beauty salon 
41. Make-up 
42. At the hairdresser’s 
43. Problems with hair 
44. At the gym, fitness club 
45. Talking on the phone 
46. Call centre, making a complaint 
47. Job centre / job agency 
48. Job interview 
49. Applying for documents 
50. Office reception / front desk 
51. Making an appointment 
52. At a travel agency 
53. Tourist information 
54. Everyday talk & exclamations

Informacje techniczne:

  • autorzy: Magdalena Filak, Filip Radej
  • format: PDF
  • rozmiar pliku: 8 MB
  • długość nagrań: ponad 8 godzin

Napisz recenzję

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje (e-book)

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje (e-book)

Aby pomóc Ci w codziennej komunikacji, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji. Dzięki tej publikacji wzbogacisz słownictwo i nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście.

Jedyna w swoim rodzaju książka do nauki Phrasal verbs w formacie elektronicznym PDF wraz z audio MP3 (ponad 420 minut). Zawiera niezbędne i najczęściej używane czasowniki złożone ujęte w ponad 1400 zdaniach, a także w związkach frazeologicznych. Dzięki temu uczysz się nie tylko ich znaczenia, ale również ich właściwego stosowania w kontekście.

39,90 zł

Jeśli czasy angielskie sprawiają Ci trudność i chcesz intuicyjnie wybierać poprawne formy gramatyczne, nie musisz dłużej szukać. Niniejszy e-book (PDF) wraz z nagraniami mp3 to klucz do poprawnego posługiwania się angielskimi czasami. Absolutna nowość!

39,90 zł

Poziom podstawowy. Elektroniczna wersja książki z serii Angielski w tłumaczeniach (format PDF). Idealne narzędzie do ćwiczenia języka angielskiego od podstaw. Zawiera ponad 1300 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i wskazówkami, poukładanymi według najbardziej podstawowych zagadnień gramatycznych. Otrzymasz także nagrania audio MP3. Ucząc się razem z...

37,90 zł

Poziom podstawowy plus. Elektroniczna wersja książki z serii Angielski w tłumaczeniach w formacie PDF. Jest to kontynuacja części pierwszej. Wraz z e-bookiem otrzymasz także nagrania audio MP3 – ponad sześć godzin słuchania i ćwiczenia umiejętności mówienia! Ucząc się razem z natywnymi lektorami, bardzo szybko usprawnisz płynność porozumiewania się.

37,90 zł

Poziom średnio zaawansowany. Elektroniczna wersja książki z serii Angielski w tłumaczeniach w formacie PDF. Dzięki temu e-bookowi nauczysz się i utrwalisz wiadomości z języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1). Otrzymasz także nagrania audio – ponad sześć godzin nagrań, dzięki którym skutecznie usprawnisz umiejętności rozumienia ze słuchu...

37,90 zł

Poziom średnio zaawansowany plus. Elektroniczna wersja książki z serii Angielski w tłumaczeniach w formacie PDF. Z tą książką poćwiczysz wiele ciekawych struktur gramatycznych na poziomie średnio zaawansowanym plus. Otrzymasz także nagrania audio – ponad sześć godzin nagrań MP3!

37,90 zł

Poziom zaawansowany. Elektroniczna wersja książki z serii Angielski w tłumaczeniach w formacie PDF. Wejdź na kolejny szczebel i poznaj zagadnienia na poziomie zaawansowanym. Dzięki tej książce na wielu przykładach przećwiczysz i utrwalisz wiadomości z języka angielskiegp na poziomie C1 w skali europejskiej. W cenie nagrania audio MP3 – ponad sześć...

37,90 zł

Poziom zaawansowany plus. Elektroniczna wersja książki z serii Angielski w tłumaczeniach w formacie PDF.  Ostatnia część z serii. Książka znacznie poszerza znajomość gramatyki zaawansowanej o wyszukane zagadnienia gramatyczne. Wraz z e-bookiem otrzymasz także płytę audio – ponad sześć godzin nagrań MP3! Ucz się i sprawdź się!

39,90 zł

Produkty Powiązane