Pierwsza część serii książki "Niemiecki – Business"

Po intensywnej pracy nad książką do nauki niemieckiego słownictwa biznesowego, mamy zaszczyt poinformować Cię, że ukazała się kolejna pozycja pod tytułem „Niemiecki w tłumaczeniach. Business“. Jest to pierwsza część z dwóch, która uczy swobodnie i poprawnie mówić językiem biznesu na poziomie A2-B2.

Podobnie jak w podręcznikach do gramatyki tej serii, książka korzysta z wypracowanej przez nas metody nauki. Polega ona na poznawaniu zagadnień poprzez przykładowe zdania oraz informacje ich dotyczące umieszczone tuż obok nich. Ćwiczenie opiera się na praktycznym treningu języka obcego poprzez tłumaczenia zdań z języka polskiego na język obcy. Układ stron jest zatem podobny:

Nauka języka niemieckiego w biznesie

Niniejsza książka została przygotowana dla osób pracujących w biznesie, studentów oraz tych, którzy samodzielnie podejmują naukę słownictwa biznesowego. A jeśli przygotowujesz się do egzaminów i chcesz sprawdzić swoją wiedzę, podręcznik ten wraz z serią do nauki gramatyki posłuży jako niezastąpiona pomoc.

Oczywiście w książce nie zabrakło płyty z nagraniami wszystkich zdań, po to aby ćwiczyć umiejętność rozumienia ze słuchu oraz płynność mówienia.