Promocja!
Zestaw dla początkujących

Zestaw dla początkujących

DlaPoczatkujacych

Nowa książka

Jeśli jesteś gramatycznym nowicjuszem, a w głowie trudno Ci utrzymać przez dłuższy czas nawet najbardziej podstawowe słówka, wiedz, że stworzyliśmy ten zestaw dla Ciebie! 

129,90 zł

-34,70 zł

164,60 zł

Zamiast 164,60 zł

W skład tej opcji wchodzą cztery książki: Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1,  Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 2, Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo, Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje.

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka cz. 1 cz. 2  pozwolą Ci na opanowanie podstaw gramatyki angielskiej. Znajdziesz w nich zasady i przykłady użycia m.in.: czasów teraźniejszych, zaimków, czasu przyszłego (will), czasów przeszłych Past Simple i Past Continuous, czasowników nieregularnych, stopnia wyższego i najważniejszych przymiotników czy First Conditional.  Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje natomiast to doskonały materiał do nauki języka angielskiego potrzebnego na co dzień. Dzięki tej książce poznasz niezbędne słownictwo życia codziennego, a także nauczysz się stosować je w kontekście. Czwarta książka, znajdująca się w zestawie, Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo pozwoli Ci poznać ponad 2000 angielskich słówek! W książce znajdziesz aż 52 tematy z listami słówek. Dzięki tłumaczeniom oraz objaśnieniom z łatwością je opanujesz. Liczne testy pomogą Ci sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. 

Nasze książki to:

  • innowacyjne podejście do nauki języka,
  • jasna i logiczna struktura,
  • liczne objaśnienia i setki przykładowych zdań,
  • ćwiczenia z kluczem,
  • kursy audio (mp3) pomagające w rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i poprawnej wymowy.Dzięki takiemu zestawieniu książek nie tylko z łatwością zwiększysz liczebność bytujących w Twojej głowie słówek, ale też poznasz podstawy gramatyki. 

Napisz recenzję

Zestaw dla początkujących

Zestaw dla początkujących

Jeśli jesteś gramatycznym nowicjuszem, a w głowie trudno Ci utrzymać przez dłuższy czas nawet najbardziej podstawowe słówka, wiedz, że stworzyliśmy ten zestaw dla Ciebie! 

Zawartość paczki

1 x

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować podstawy gramatyki języka angielskiego, poznając jednocześnie  zwroty przydatne w prostych sytuacjach komunikacyjnych, podręcznik Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim ponad 1000 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz płytę CD (mp3).

39,90 zł
1 x

Druga część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie podstawowym plus (A2) wraz z odpowiedziami. Mogą z niej również korzystać ci, którzy są już na wyższym poziomie i chcą powtórzyć podstawowe zagadnienia...

39,90 zł
1 x

Idealny materiał do nauki języka angielskiego potrzebnego na co dzień. Dzięki tej książce poznasz niezbędne słownictwo, a także nauczysz się stosować je w kontekście na poziomie od A2 do B1+.

39,90 zł
1 x

Starasz się mówić po angielsku, ale wciąż brakuje Ci słówek? Tworzysz kolejne listy wyrazów, ale nie potrafisz się zmobilizować do regularnej nauki? A może po prostu chcesz na nowo zmierzyć się z tym, czego uczyli Cię w szkole lub na studiach? Ta książka została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy!

44,90 zł

Produkty Powiązane