Nowy
Francuski 365 na każdy dzień

Francuski 365 na każdy dzień

Francuski_365

Nowa książka

Chcesz podszkolić swój francuski i usystematyzować swoją wiedzę? Brakuje Ci motywacji i wciąż zdarza Ci się popełniać najbardziej podstawowe błędy? Francuski 365 na każdy dzień  to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki!

49,90 zł

Korzystając z tej książki, poszerzysz zakres używanych przez Ciebie słówek, podszkolisz wymowę i znajomość gramatyki. Francuska ortografia już nie będzie miała przed Tobą tajemnic! Poznasz także dziesiątki popularnych powiedzeń i związków frazeologicznych, a także zrozumiesz, jak Francuzi posługują się językiem w mowie potocznej.

Nasz podręcznik to przemyślany roczny kurs języka francuskiego na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym.  Każdego dnia, krok po kroku opanujesz najważniejsze zagadnienia z zakresu gramatyki, słownictwa, wymowy czy słowotwórstwa. Konsekwentnie poświęcaj na naukę 20 minut każdego dnia, a już wkrótce zaczniesz zauważać, że wybór właściwego przyimka to dla Ciebie bułka z masłem, a formy czasowników nieregularnych same wchodzą Ci do głowy!

Książka jest idealna dla Ciebie, jeśli osiągnąłeś już w nauce języka francuskiego poziom zbliżony do A2 i chcesz poszerzyć wiedzę o bardziej zaawansowane struktury gramatyczne, słownictwo i wyrażenia na poziomie B2.

Zacznij systematyczną naukę w dowolny poniedziałek!

Dzięki naszej książce:

- dostarczysz sobie solidnej dawki wiedzy każdego dnia,

- z łatwością opanujesz setki nowych wyrażeń i zwrotów,

- przyswoisz najbardziej istotne zagadnienia francuskiej gramatyki, 

- skutecznie utrwalisz zdobyte wiadomości. 

Przykładowy rozdział książki pdf "Angielski 365 na każdy dzień 1"

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ PRZYKŁADOWE STRONY KSIĄŻKI.

SPIS TREŚCI

Informacje techniczne:

 • autor: Justyna Hołosyniuk
 • ISBN: 978-83-66384-17-0
 • cena: 49,90 PLN (w tym 5% VAT)
 • oprawa: broszurowa
 • liczba stron: 344
 • rok wydania: 2020
 • format: 165 x 235 mm
 • lektorzy: Virginie Little.
Stopień 
2020-05-24

Piątka z plusem

Gratuluję Autorce książki oraz Redaktorom świetnej realizacji pomysłu. Francuski 365 na każdy dzień - sprawdza się doskonale, gdy chcemy utrwalić sobie już znane treści, ale jednocześnie poznać coś nowego. Systematyczność nauki pozwala na doskonałe efekty utrwalające, a jednocześnie wymagany czas, który należy poświęcić na codzienną naukę pozbawia nas wymówki, aby sobie ją odpuścić. Jestem co prawda na początku swojej drogi z tą książką, ale taki sposób nauki sprawdza się u mnie doskonale. Innych użytkowników języka francuskiego, ciągle się uczących tego języka zachęcam do zakupu powyższej książki. Na pewno się nie rozczarują.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Francuski 365 na każdy dzień

  Francuski 365 na każdy dzień

  Chcesz podszkolić swój francuski i usystematyzować swoją wiedzę? Brakuje Ci motywacji i wciąż zdarza Ci się popełniać najbardziej podstawowe błędy? Francuski 365 na każdy dzień  to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki!

  Promocyjna cena na komplet książek Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 1-4. Dzięki regularnej nauce z tymi książkami szybko przyswoisz wiedzę od podstaw aż po poziom średnio zaawansowany. Nagrania audio na płycie CD (mp3) umożliwią Ci ćwiczenie umiejętności rozumienia ze słuchu, wymowy, intonacji i tworzenia francuskich zdań.

  129,90 zł 159,60 zł

  Książka do nauki francuskiego w formacie PDF wraz z plikami audio MP3. Dzięki niej w jasnym i przejrzystym stylu nauczysz się gramatyki francuskiej na poziomie podstawowym. Zawiera ona ponad 1200 zdań do tłumaczenia, a wraz z nimi wskazówki i objaśnienia gramatyczne, dzięki którym opanujesz język i sprawdzisz swoje umiejętności.

  39,90 zł

  Idealny materiał do praktycznej nauki języka francuskiego potrzebnego na co dzień na poziomie A2/B1+. Dzięki tej książce nie tylko poznasz i wzbogacisz niezbędne słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście. 

  39,90 zł

  365 Angielski na każdy dzień to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki. Korzystając z tej książki, poszerzysz zakres używanych przez Ciebie słówek, podszkolisz wymowę i znajomość gramatyki, a trudne do opanowania phrasale staną się jednym z Twoich ulubionych zagadnień.

  49,90 zł

  Chciałbyś podszkolić swój hiszpański i usystematyzować swoją wiedzę? Brakuje Ci motywacji i wciąż zdarza Ci się popełniać najbardziej podstawowe błędy? 365 Hiszpański na każdy dzień to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki! 

  49,90 zł

  Produkty Powiązane