Nowy Promocja!
Niezbędnik studenta medycyny

Niezbędnik studenta medycyny

Nowa książka

Studiujesz medycynę lub wykonujesz zawód medyczny? Stresuje Cię przeprowadzanie wywiadu z anglojęzycznym pacjentem? Sięgnij po Niezbędnik studenta medycyny!

73,90 zł

-30,90 zł

104,80 zł

Zamiast 104,80 zł

Niezbędnik studenta medycyny do doskonała propozycja dla Ciebie, jeśli jesteś w trakcie studiów medycznych albo pracujesz jako lekarz czy pielęgniarz. Dzięki niemu opanujesz angielski język medyczny oraz rozwiniesz swoją znajomość angielskiego na poziomie B2-C1.

 

Angielski w tłumaczeniach. Medyczny 

Z tą książką nauczysz się posługiwać językiem angielskim jak profesjonalista. Zagwarantuje Ci ona doskonały trening w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka medycznego konstrukcji.

Nasza pozycja składa się z 24 rozdziałów tematycznych z listami słówek, które opanujesz tłumacząc zdania. Liczne wskazówki i ciekawostki pomogą Ci wzbogacić swoją wiedzę na temat języka medycznego.

Dzięki naszej książce:

  •       poznasz setki przydatnych słówek i wyrażeń z różnych dziedzin medycyny,
  •       nauczysz się, jak przeprowadzać wywiad medyczny z pacjentem anglojęzycznym,
  •       sprawnie przygotujesz dokumentacje medyczne w języku angielskim,
  •       utrwalisz poznane słownictwo rozwiązując ćwiczenia powtórkowe,
  •       przećwiczysz wymowę dzięki nagraniom mp3 (lub dołączonej płycie CD).

Zobacz fragment:

Przykładowy rozdział książki pdf "Angielski 365 na każdy dzień 1"

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka cz. 5

Poziom: B2/C1

Piąta część praktycznego kursu języka angielskiego, która łączy w sobie zagadnienia gramatyczne z ćwiczeniem umiejętności mówienia na poziomie B2/C1. To książka wymarzona dla samouków i dla tych, którzy przygotowują się do egzaminów lub chcą rozwinąć swoje zdolności komunikacyjne. Zawiera ponad 1200 zdań i wyrażeń opatrzonych klarownymi objaśnieniami. 

  •       Przejrzysty i nowatorski układ stron – zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki.
  •       Przystępne objaśnienia gramatyczne i wskazówki w języku polskim – pozwolą Ci szybko zrozumieć teorię.
  •       Zdania i wyrażenia przydatne na co dzień, ułożone według zagadnień gramatycznych – ułatwią Ci zapamiętanie potrzebnych konstrukcji językowych i słownictwa.
  •       Testy sprawdzające oraz glosariusze – pomogą Ci utrwalić przyswojoną wiedzę.
  •       Kurs audio w formacie mp3 z nagraniami wszystkich zdań – umożliwi Ci ćwiczenie wymowy i rozumienia ze słuchu.

 

Pobierz fragment:

Przykładowy rozdział książki pdf "Angielski 365 na każdy dzień 1" 

 

Napisz recenzję

Niezbędnik studenta medycyny

Niezbędnik studenta medycyny

Studiujesz medycynę lub wykonujesz zawód medyczny? Stresuje Cię przeprowadzanie wywiadu z anglojęzycznym pacjentem? Sięgnij po Niezbędnik studenta medycyny!

Zawartość paczki

1 x

Książka do angielskiego, część piąta z serii Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka. Z książki najbardziej skorzystają ci, którzy pragną nauczyć się płynności porozumiewania się i ćwiczyć bardziej skomplikowane struktury językowe na poziomie C1. Skorzystają z niej zarówno uczniowie przygotowujący się do matury, studenci, jak i osoby dorosłe. 

39,90 zł
1 x

Jak opanować najważniejsze słownictwo medyczne? Jak przeprowadzić wywiad z obcojęzycznym pacjentem? Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu dokumentacji medycznej w języku angielskim? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w książce, którą właśnie trzymasz w ręce. Zagwarantuje Ci ona doskonały trening w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla...

64,90 zł

Produkty Powiązane