Nowy Promocja!
Niezbędnik studenta prawa

Niezbędnik studenta prawa

Nowa książka

Studiujesz prawo lub wykonujesz zawód prawniczy? Stresują Cię rozmowy z anglojęzycznymi kolegami po fachu? Poznaj Niezbędnik studenta prawa!

73,90 zł

-30,90 zł

104,80 zł

Zamiast 104,80 zł

Niezbędnik studenta prawa  do doskonała propozycja dla Ciebie, jeśli jesteś w trakcie studiów prawniczych albo już pracujesz jako prawnik. Dzięki niemu opanujesz angielski język prawniczy oraz rozwiniesz swoją znajomość angielskiego na poziomie B2-C1.

 

Angielski w tłumaczeniach. Dla prawników 

Z tą książką nauczysz się posługiwać językiem angielskim jak profesjonalista. Zagwarantuje Ci ona doskonały trening w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka prawniczego konstrukcji.

Nasza pozycja składa się z 35 rozdziałów tematycznych z listami słówek, które opanujesz tłumacząc zdania. Liczne wskazówki i ciekawostki pomogą Ci wzbogacić swoją wiedzę na temat terminologii, jaką posługują się prawnicy komunikujący się w języku angielskim. 

W podręczniku znajdziesz też wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci w zrozumieniu zwrotów charakterystycznych dla terminologii prawniczej. 

Dzięki naszej książce:

  •       poznasz setki przydatnych słówek i wyrażeń z różnych dziedzin prawa,
  •       dowiesz się, jakich sformułowań używać, żeby zostać zrozumianym,
  •       poradzisz sobie z nieprzetłumaczalnymi terminami,
  •       utrwalisz poznane słownictwo rozwiązując ćwiczenia powtórkowe,
  •       przećwiczysz prawidłową wymowę dzięki nagraniom mp3 (lub dołączonej płycie CD).

 

Zobacz fragment:

 Przykładowy rozdział książki pdf "Angielski 365 na każdy dzień 1"

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka cz. 5 

Poziom: B2/C1

Piąta część praktycznego kursu języka angielskiego, która łączy w sobie zagadnienia gramatyczne z ćwiczeniem umiejętności mówienia na poziomie B2/C1. To książka wymarzona dla samouków i dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje zdolności komunikacyjne. Zawiera ponad 1200 zdań i wyrażeń opatrzonych klarownymi objaśnieniami. 

  •       Przejrzysty i nowatorski układ stron – zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki.
  •       Przystępne objaśnienia gramatyczne i wskazówki w języku polskim – pozwolą Ci szybko zrozumieć teorię.
  •       Zdania i wyrażenia przydatne na co dzień, ułożone według zagadnień gramatycznych – ułatwią Ci zapamiętanie potrzebnych konstrukcji językowych i słownictwa.
  •       Testy sprawdzające oraz glosariusze – pomogą Ci utrwalić przyswojoną wiedzę.
  •       Kurs audio w formacie mp3 z nagraniami wszystkich zdań – umożliwi Ci ćwiczenie rozumienia ze słuchu.

 

Pobierz fragment:

 

Przykładowy rozdział książki pdf "Angielski 365 na każdy dzień 1"

Napisz recenzję

Niezbędnik studenta prawa

Niezbędnik studenta prawa

Studiujesz prawo lub wykonujesz zawód prawniczy? Stresują Cię rozmowy z anglojęzycznymi kolegami po fachu? Poznaj Niezbędnik studenta prawa!

Zawartość paczki

1 x

Książka do angielskiego, część piąta z serii Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka. Z książki najbardziej skorzystają ci, którzy pragną nauczyć się płynności porozumiewania się i ćwiczyć bardziej skomplikowane struktury językowe na poziomie C1. Skorzystają z niej zarówno uczniowie przygotowujący się do matury, studenci, jak i osoby dorosłe. 

39,90 zł
1 x

Jak opanować najważniejsze słownictwo z dziedziny prawa? Jak skutecznie porozumieć się z zagranicznymi kolegami po fachu? Jak radzić sobie z nie do końca przetłumaczalnymi terminami? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w tej książce. Będzie ona dla Ciebie doskonałym treningiem w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka prawnego i...

64,90 zł

Produkty Powiązane