Nowe książki

Marzą Ci się podróże do Hiszpanii, ale wolisz najpierw popracować nad swoim hiszpańskim? Chciałbyś móc swobodnie porozumiewać się z mieszkańcami podczas egzotycznych wycieczek, czy może wakacyjna "amor" puka właśnie do Twoich drzwi? Żeby ułatwić Ci komunikowanie się za granicą, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo, aby pokazać je w...

39,90 zł

Do you want to speak Polish and understand what Polish people say? With this new way of practising the language you will have the chance to learn and communicate in Polish effectively.

44,90 zł

Bored? Games! to aż 40 ilustrowanych gier dla uczących się języka angielskiego od poziomu podstawowego po średnio zaawansowany (A1-B1). Nie tylko pomogą Ci one w opanowaniu języka angielskiego, ale też zapewnią doskonałą rozrywkę Tobie, Twoim uczniom czy znajomym.

99,90 zł

Marzysz o podróżach do Hiszpanii, ale Twój hiszpański wciąż kuleje? Chciałbyś móc swobodnie porozumiewać się z nowo poznanymi kolegami, a może egzotyczna amor puka już do Twoich drzwi? Aby ułatwić Ci komunikowanie się za granicą, postanowiliśmy zebrać tu najbardziej przydatne słownictwo i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach, które...

39,90 zł

Chciałbyś popracować nad swoją językową formą? Lubisz czasem zafundować sobie językowy wycisk? Jeśli tak, to przedstawiamy Ci Twojego nowego trenera personalnego. Dzięki niemu Twoja nauka przebiegnie w szybszym tempie!

44,90 zł

Jeśli chcesz jak najszybciej utrwalić angielską gramatykę, nie porzucając przy tym nauki słownictwa biznesowego, ten e-book jest właśnie dla Ciebie. Niniejszych e-book (pdf) to niestandardowe rozwiązanie, żeby przećwiczyć język angielski w kontekstach biznesowych.

44,90 zł

Do you want to speak Polish and understand what Polish people say? With this new way of practising the language you will have the chance to learn and communicate in Polish effectively.

44,90 zł

With this book you will learn Spanish thanks to clear explanatory notes, easy-to-follow layout and hundreds of example sentences.

49,90 zł

Chciałbyś popracować nad swoją językową formą? Marzysz, żeby Twoja nauka przebiegała w szybszym tempie? A może po prostu lubisz czasem zafundować sobie językowy wycisk? Jeśli tak, to przedstawiamy Ci Twojego nowego trenera personalnego!

44,90 zł

Masz już dość sztampowych podręczników z niezbyt  przydatnymi w świecie lwów biznesu przykładami? Chcesz jak najszybciej utrwalić angielską gramatykę, nie porzucając przy tym nauki słownictwa? A może po prostu wolisz niestandardowe rozwiązania?

44,90 zł

Ekscentrycznie ilustrowany, błyskotliwie pikantny, ale też niezwykle praktyczny przewodnik po osobliwościach jednego z najbardziej zwodniczych języków świata, przeznaczony dla (dorosłych) adeptów angielskiego jako języka obcego.

49,90 zł

Czwarta część praktycznego kursu w wersji cyfrowej, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1300 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie zaawansowanym (B2/C1) wraz z odpowiedziami.

37,90 zł

Jak opanować najważniejsze słownictwo z dziedziny prawa? Jak skutecznie porozumieć się z zagranicznymi kolegami po fachu? Jak radzić sobie z nie do końca przetłumaczalnymi terminami? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w tej książce. Będzie ona dla Ciebie doskonałym treningiem w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka prawnego i...

64,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 13 z 13 książek