Nowe książki

Próbujesz mówić po francusku, ale wciąż brakuje Ci słówek? Uczysz się nowych wyrazów, ale nie potrafisz ich praktycznie wykorzystać? Ta książka została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy!

35,92 zł 44,90 zł -20%

Studiujesz prawo lub wykonujesz zawód prawniczy? Stresują Cię rozmowy z anglojęzycznymi kolegami po fachu? Poznaj Niezbędnik studenta prawa!

73,90 zł 104,80 zł

Studiujesz medycynę lub wykonujesz zawód medyczny? Stresuje Cię przeprowadzanie wywiadu z anglojęzycznym pacjentem? Sięgnij po Niezbędnik studenta medycyny!

73,90 zł 104,80 zł

Matura z języka angielskiego tuż-tuż? Szukasz książek, które przygotują Cię do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym? Sięgnij po Niezbędnik maturzysty!

55,90 zł 79,80 zł

Matura z języka angielskiego tuż-tuż? Szukasz książek, które przygotują Cię do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym? Sięgnij po Niezbędnik maturzysty!

55,90 zł 79,80 zł

Odliczasz dni do egzaminu ósmoklasisty? Chcesz zabłysnąć na sprawdzianach i konkursach? Ćwicz angielski razem z Niezbędnikiem ósmoklasisty!

55,90 zł 82,80 zł

Często zastanawiasz się, którego angielskiego przyimka użyć? Nie wiesz, czy zdecydować się na on, in czy at? A może wahasz się między between i among? Jeśli tak, na pewno przyda Ci się książka Mów po angielsku: przyimki łap w lot!

39,90 zł

Jeśli często wahasz się, której z dwóch podobnych angielskich konstrukcji lepiej użyć, koniecznie sięgnij po ten poradnik. Ta książka rozwiewa wątpliwości, jakie nasuwa zastosowanie popularnych angielskich wyrazów i konstrukcji o zbliżonych funkcjach, znaczeniach lub brzmieniu during z while, suit ze suite czy who z whom.

44,90 zł

NOWOŚĆ! Czwarta trzecia serii książek do nauki języka rosyjskiego w wersji elektronicznej. Skorzysta z niej każdy, kto chciałby poznać, utrwalić i w skuteczny sposób opanować rosyjski na poziome zaawansowanym (B2-C1).

39,90 zł

Chcesz podszkolić swój francuski i usystematyzować swoją wiedzę? Brakuje Ci motywacji i wciąż zdarza Ci się popełniać najbardziej podstawowe błędy? Francuski 365 na każdy dzień  to sposób na wszystkie Twoje językowe bolączki!

49,90 zł

However, but czy nevertheless? Którego z tych spójników użyć i kiedy stosować każdy z nich? Naucz się prawidłowo łączyć zdania w języku angielskim. W naszej książce w przejrzysty sposób omówiliśmy zarówno zagadnienia podstawowe, jak i zaawansowane.

39,90 zł

Poznaj zwroty przydatne w sytuacjach komunikacyjnych i naucz się podstaw gramatyki języka portugalskiego metodą 'w tłumaczeniach'. W tej elektronicznej wersji książki (PDF) znajdziesz ponad 1200 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz nagrania MP3 (ponad 3 godziny).

39,90 zł

Komplet książek Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 1-4 (komplet). To pełny kurs języka rosyjskiego zawierający wszystkie niezbędne konstrukcje gramatyczne na poziomach A1-B2/C1. Dzięki niemu udoskonalisz umiejętność mówienia, jednocześnie ćwicząc poprawność językową. Wszystkie książki to pełny kurs nauki języka od poziomu podstawowego aż po średnio...

129,90 zł 159,60 zł

Angielski w szkole to za mało? Szukasz czegoś więcej niż tylko nudne i żmudne prace domowe zadane przez Twojego nauczyciela? Pragniesz uczyć się szybko i efektywnie, tak, by żaden sprawdzian, czy test już Cię nie zaskoczył?Przekonaj się, że angielski może przyjemnie sam wchodzić do głowy! Ten zestaw jest właśnie dla Ciebie!

99,90 zł 115,70 zł

Z myślą o naszych najmłodszych czytelnikach przygotowaliśmy zestaw, który pozwoli na postawienie pierwszych kroków na drodze do perfekcyjnego posługiwania się językiem angielskim. Stawiamy na naukę przez zabawę!

89,90 zł 103,70 zł

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować niuanse gramatyki języka rosyjskiego, a jednocześnie poznać przydatne na co dzień zwroty, seria Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka jest dla Ciebie. Czwarta jej część to książka wymarzona dla samouków, maturzystów, studentów oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na poziomie zaawansowanym (B2-C1).

39,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 16 z 16 książek