Nowe książki

Doskonała baza do nauki języka włoskiego potrzebnego na co dzień. Dzięki tej książce poznasz niezbędne słownictwo, a także nauczysz się stosować je w kontekście na poziomie od A2 do B1+.

31,92 zł 39,90 zł

10% zniżki do poniedziałku wieczorem! Teraz, mówiąc po angielsku, zawsze znajdziesz odpowiednie słowa.

40,41 zł 44,90 zł

Jedziesz w podróż? Weź ze sobą tę książkę – będzie ona Twoim paszportem do świata anglojęzycznego. Od pierwszego rozdziału „Przygotowanie” aż po ostatni „Powrót do domu” prześledzisz wszystkie etapy podróży, pracując z ponad 500 słowami kluczowymi i poznając 1000 podstawowych zwrotów przydatnych w każdej z tych sytuacji.

39,90 zł

Próbujesz mówić po angielsku, ale wciąż brakuje Ci słówek?

44,90 zł

Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować niuanse gramatyki języka portugalskiego, a jednocześnie poznać przydatne na co dzień zwroty, seria Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka jest dla Ciebie. W drugiej jej części, dedykowanej osobom na poziomie średniozaawansowanym, znajdziesz ponad 1300 użytecznych zdań i wyrażeń oraz przejrzyste wytłumaczenie zasad...

39,90 zł

Marzą Ci się podróże do Hiszpanii, ale wolisz najpierw popracować nad swoim hiszpańskim? Chciałbyś móc swobodnie porozumiewać się z mieszkańcami podczas egzotycznych wycieczek, czy może wakacyjna "amor" puka właśnie do Twoich drzwi? Żeby ułatwić Ci komunikowanie się za granicą, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo, aby pokazać je w...

39,90 zł

Do you want to speak Polish and understand what Polish people say? With this new way of practising the language you will have the chance to learn and communicate in Polish effectively.

44,90 zł

Bored? Games! to aż 40 ilustrowanych gier dla uczących się języka angielskiego od poziomu podstawowego po średnio zaawansowany (A1-B1). Nie tylko pomogą Ci one w opanowaniu języka angielskiego, ale też zapewnią doskonałą rozrywkę Tobie, Twoim uczniom czy znajomym.

99,90 zł

Marzysz o podróżach do Hiszpanii, ale Twój hiszpański wciąż kuleje? Chciałbyś móc swobodnie porozumiewać się z nowo poznanymi kolegami, a może egzotyczna amor puka już do Twoich drzwi? Aby ułatwić Ci komunikowanie się za granicą, postanowiliśmy zebrać tu najbardziej przydatne słownictwo i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach, które...

39,90 zł

Chciałbyś popracować nad swoją językową formą? Lubisz czasem zafundować sobie językowy wycisk? Jeśli tak, to przedstawiamy Ci Twojego nowego trenera personalnego. Dzięki niemu Twoja nauka przebiegnie w szybszym tempie!

44,90 zł

Jeśli chcesz jak najszybciej utrwalić angielską gramatykę, nie porzucając przy tym nauki słownictwa biznesowego, ten e-book jest właśnie dla Ciebie. Niniejszych e-book (pdf) to niestandardowe rozwiązanie, żeby przećwiczyć język angielski w kontekstach biznesowych.

44,90 zł

Do you want to speak Polish and understand what Polish people say? With this new way of practising the language you will have the chance to learn and communicate in Polish effectively.

44,90 zł

With this book you will learn Spanish thanks to clear explanatory notes, easy-to-follow layout and hundreds of example sentences.

49,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 13 z 13 książek