Angielski dla początkujących (zestaw)

Angielski dla początkujących (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1

Jeśli jesteś gramatycznym nowicjuszem, a w głowie trudno Ci utrzymać przez dłuższy czas nawet najbardziej podstawowe słówka, wiedz, że stworzyliśmy ten zestaw dla Ciebie! 

W skład tej opcji wchodzą cztery książki: Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1, Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 2, Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 1, Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje.

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka cz. 1 cz. 2 pozwolą Ci na opanowanie podstaw gramatyki angielskiej. Znajdziesz w nich zasady i przykłady użycia m.in.: czasów teraźniejszych, zaimków, czasu przyszłego (will), czasów przeszłych Past Simple i Past Continuous, czasowników nieregularnych, stopnia wyższego i najważniejszych przymiotników czy First Conditional.  Angielski w tłumaczeniach.

Sytuacje natomiast to doskonały materiał do nauki języka angielskiego potrzebnego na co dzień. Dzięki tej książce poznasz niezbędne słownictwo życia codziennego, a także nauczysz się stosować je w kontekście.

Czwarta książka, znajdująca się w zestawie, Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo pozwoli Ci poznać ponad 2000 angielskich słówek! W książce znajdziesz aż 52 tematy z listami słówek. Dzięki tłumaczeniom oraz objaśnieniom z łatwością je opanujesz. Liczne testy pomogą Ci sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. 

Nasze książki to:

  • innowacyjne podejście do nauki języka,
  • jasna i logiczna struktura,
  • liczne objaśnienia i setki przykładowych zdań,
  • ćwiczenia z kluczem,
  • kursy audio mp3, pomagające w rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i poprawnej wymowy.

Dzięki takiemu zestawieniu książek nie tylko z łatwością zwiększysz liczebność bytujących w Twojej głowie słówek, ale też poznasz podstawy gramatyki. 

Opinie:

Jeszcze nikt nie skomentował tego produktu, bądź pierwszy !


Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
164,60 zł
129,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne