Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

E-booki językowe – ucz się jeszcze efektywniej!

Ucz się języków obcych wygodnie i w każdej wolnej chwili. Jeśli nie lubisz dźwigać ze sobą podręczników, a mini-lekcje języka obcego potrafisz sobie zorganizować w kolejce do kasy, w podróży czy na ławce w parku, e-booki językowe to rozwiązanie dla Ciebie. Ulubione materiały do nauki będą zawsze pod ręką: na telefonie, czytniku lub laptopie.

Nauka jeszcze nie była tak prosta!

czytaj więcej

Znajdź e-book idealny dla Ciebie i Twoich potrzeb

W wydawnictwie Preston Publishing możesz nabyć e-booki do nauki języków obcych na każdym poziomie zaawansowania. Bogaty wybór zróżnicowanych podręczników pozwala sięgnąć po takie, które najlepiej będą odpowiadać na Twoje aktualne potrzeby. W ofercie znajdziesz e-booki do nauki angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i portugalskiego.

Chcesz poszerzyć słownictwo, gramatykę, a może szukasz e-booka wzbogaconego kursem audio? Z podręcznikiem w elektronicznej wersji masz możliwość rozpoczęcia nauki kilka minut po zakupie!

Jak wybrać najlepszy dla siebie e-book do nauki języków?

Na stronie Preston Publishing znajdziesz fragmenty elektronicznych podręczników z oferty wydawnictwa oraz przykładowe nagrania audio. Dzięki temu za pomocą jednego kliknięcia przekonasz się, czy struktura e-booka będzie dla Ciebie odpowiednia, a zawartość satysfakcjonująca.