Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Kalendarz 2024 w kolorze czarnym

Kalendarz 2024 w kolorze czarnym

Promocja
Książka
Opinie: 0

Elegancki kalendarz książkowy na 2024 rok w intensywnym kolorze czarnym prezentuje się z klasą i surową elegancją. Zdobi go logo wydawnictwa Preston Publishing oraz oryginalny pattern. Minimalistyczny design i twarda oprawa sprawiają, że kalendarz wygląda nowocześnie, a jego czarna barwa nadaje mu wyjątkowego charakteru.

Zorganizowany układ kalendarza na 2024 rok gwarantuje efektywne planowanie i śledzenie ważnych dat. Tygodnie zostały rozlokowane z myślą o użytkowniku; znajdują się po lewej stronie, z kolei prawa strona to obszar przeznaczony na notatki.

Wnętrze kalendarza zawiera skrócone kalendarium lat 2023, 2024 i 2025, z uwzględnieniem numeracji tygodni. Ponadto, kalendarz jest wielojęzyczny (PL, EN, DE, FR, Ukraina), uwzględnia imieniny i święta oraz skrócone kalendarium całego roku.

To praktyczny planer na 2024 rok w kolorze czarnym, który zawiera:

  • cele danego miesiąca,
  • zadania do zrealizowania.
  • przestrzeń do planowania spraw zdrowotnych i życia rodzinnego,
  • terminarz miesięczny z oznaczonymi numerami tygodnia i niedzielami handlowymi.

Jasnoszara tasiemka stanowi nie tylko subtelny element dekoracyjny, lecz również praktyczne rozwiązanie, które ułatwia nawigację po kalendarzu.

Kalendarz, o formacie MB5N (167x240 mm), jest nie tylko estetycznym dodatkiem, ale również niezastąpionym narzędziem do organizacji czasu. Zainwestuj w kalendarz od Preston Publishing i spędź rok 2024 w eleganckim stylu, nie zapominając o rozwijaniu swoich umiejętności językowych!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
39,90 zł
19,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 39,90 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne