Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 (Książka + e-book) B1-B2

Promocja
Książka Ebook Książka + Ebook
Opinie: NAN
Poziom: B1 B2

Zastanawiasz się, jak wynieść swój angielski na nowy poziom w sposób efektywny? Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe i czuć się swobodnie jako aktywny użytkownik języka, polecamy podręcznik dla średniozaawansowanych: Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Będzie idealny dla osób na poziomie B1-B2. To zestaw książka + e-book, z którym przede wszystkim popracujesz nad angielskim słownictwem – ale nie tylko!

Praktyczna nauka języka angielskiego!

Zapomnij o surowych listach słówek i uczeniu się na pamięć bez żadnego kontekstu. Proponujemy rozwiązanie, które pozwala na szybsze ugruntowanie wiedzy. Poznając nowe słowa z zakresu aż 50 tematów od razu stworzysz z ich użyciem poprawne gramatycznie zdania. Dzięki temu nauczysz się praktycznego wykorzystania wyuczonego angielskiego słownictwa.

Operowanie językiem w kontekście przyniesie Ci o wiele większe korzyści, a układ podręcznika w przyjazny sposób przeprowadzi Cię przez kolejne tematy i zadania.

Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 to książka + e-book stworzone z myślą o samodzielnej nauce angielskiego w warunkach domowych. Rozdziały i zadania są opatrzone licznymi wskazówkami, które mają rozwiać wątpliwości dotyczące danych słów, poszerzyć wiedzę i uodpornić na najczęstsze błędy. Książka + e-book Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 to:

  • 50 list tematycznych z angielskimi słówkami i zdaniami do przetłumaczenia z ich użyciem,
  • kilkugodzinny kurs audio MP3 z lektorem natywnym do ćwiczenia prawidłowej wymowy i rozumienia ze słuchu,
  • konstruowanie poprawnych zdań, które przydadzą się w życiu codziennym.

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
59,90 zł
E-book
59,90 zł
Książka + e-book
119,80 zł
109,80 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 119,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne