Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Podręczniki do angielskiego: gramatyka, słownictwo, wymowa

Angielski znajduje się w TOP 3 najczęściej używanych języków na świecie. W Unii Europejskiej to główny język komunikacji i nic tutaj się nie zmieni pomimo wyjścia Wielkiej Brytanii z UE. Bez wątpienia znajomość języka angielskiego jest niezbędna we współczesnych czasach.

Przydaje się ona dosłownie wszędzie — na zagranicznych wakacjach, w czasie studiów czy w pracy. Sprawne posługiwanie się angielszczyzną pozwala też na czytanie amerykańskich czy brytyjskich dzieł kultury na zupełnie nowym poziomie – bo w oryginale.

Dołącz do niemal miliarda osób, posługujących się językiem angielskim! Sięgnij po sprawdzone materiały bez względu na to, czy potrzebujesz książki do nauki podstaw angielskiego, czy raczej ćwiczeń dla zaawansowanych. W ofercie księgarni Preston Publishing znajdziesz podręczniki do angielskiego na każdym poziomie.

czytaj więcej

Angielski dla początkujących – zacznij od podstaw

Doskonale wiemy, że nauka języka obcego od początku jest ambitnym wyzwaniem, które może wydawać się przytłaczające – szczególnie gdy zaczynasz, będąc już dorosłą osobą. Właśnie dlatego każdy podręcznik Preston Publishing do języka angielskiego jest jak Twój osobisty nauczyciel, poprowadzi Cię krok po kroku po słownictwie i gramatyce na danym poziomie.

Polecamy Ci również sprawdzenie zestawu „Angielski dla początkujących”, który stanowi idealną bazę do nauki języka angielskiego na poziomie podstawowym. Doskonałymi książkami na początek będą „Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1” oraz „Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 1” na poziomie A1-A2. Dysponujemy także dodatkowymi ćwiczeniami z angielskiego, z którymi zgłębisz konkretne zagadnienia i obszary tematyczne, np. przyimki, spójniki czy czasy angielskie.

Zadbaliśmy też o to, by nauka języka angielskiego – nawet samodzielna – zapewniła Ci kontakt z żywym, autentycznym językiem. Do większości naszych podręczników dołączone są kursy audio, nagrane przez Brytyjczyków pozwalające na ćwiczenie prawidłowej wymowy. Pliki MP3 możesz wygodnie pobrać ze strony internetowej i mieć je zawsze pod ręką na wybranym urządzeniu.

„Angielski 365 na każdy dzień”, czyli roczny kurs angielskiego na poziomie A2-B2

Jeśli zależy Ci na tym, aby podszlifować swój angielski i systematycznie uczyć się języka, „Angielski 365 na każdy dzień” jest właśnie dla Ciebie. To roczny kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym w jednej książce. Jego formuła zakłada codzienne uczenie się angielskiego – 20 minut dziennie, 7 dni w tygodniu. W poniedziałki uczysz się angielskiej gramatyki, we wtorki angielskiego słownictwa, w środy angielskiej wymowy i użycia przyimków, w czwartki mierzysz się z phrasal verbs, a w piątki przyswajasz angielskie czasowniki nieregularne oraz idiomy. Weekend to czas na powtórkę: tłumaczysz zdania z polskiego na angielski i rozwiązujesz krzyżówkę językową.

„Angielski 365 na każdy dzień” jest idealną propozycją dla tych, którym zależy na regularnej nauce języka angielskiego. Jeśli wolisz odbywać roczny kurs angielskiego online, odwiedź stronę angielski.jezyki365.pl

Ćwiczenia z angielskiego dla dzieci

Nauka języków w realiach szkolnych może sprawiać trudności – szczególnie w przepełnionych klasach oraz ze względu na różne tempo pracy i style uczenia się każdego dziecka.

Angielski dla początkujących uczniów w formie przyjaznej dzieciom jest kluczem do efektywnej nauki języka od najmłodszych lat. Ilustrowane książki z przygodami zabawnych bohaterów czy zestawy do nauki z kolorowymi kartami, grami i krzyżówkami to doskonałe propozycje na początek. Zapewniamy, że radość z nich będą czerpać zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

„Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje” – przygotuj się na każdą sytuację

Planujesz wyjazd zagraniczny i chcesz poćwiczyć słownictwo, które przyda Ci się w podróży? Zaczynasz pracę w nowej firmie i czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna po angielsku? A może chcesz przygotować się na takie sytuacje z dnia codziennego, jak wizyta u mechanika, lekarza czy kosmetyczki?

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje” to najlepszy sposób na zapoznanie się z przydatnymi zwrotami. Książka pomoże Ci szybko opanować nowe słownictwo i poczuć się pewnie w każdej stresującej sytuacji. Dzięki niej odnajdziesz się w różnych sytuacjach komunikacyjnych wymagających użycia języka angielskiego: w banku, na poczcie, u lekarza czy w drodze na lotnisko.

Jeśli zależy Ci na konkretnym obszarze tematycznym, sprawdź naszą ofertę mini e-booków: to wybrane rozdziały książki „Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje” z ćwiczeniami. Dzięki konkretnym tematom możesz wybrać zestaw e-booków dopasowany do Twoich potrzeb i stopniowo poszerzać ich kolekcję.

Z mini e-bookiem w każdej chwili możesz trenować swój angielski. Konwersacje w formie dialogów w barwnych historyjkach, ćwiczenia ze słuchu i angażujące zadania będą zawsze pod ręką: na Twoim smartfonie czy komputerze.

To bardzo wygodny sposób na naukę w podróży, w drodze do pracy czy przerwie między zajęciami. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań mogą wydrukować strony z ćwiczeniami i na papierze uzupełniać kolejne zadania, a także robić notatki.

Angielski – konwersacje na każdy temat

W internetowej księgarni Preston Publishing znajdziesz również podręczniki, które pomogą Ci sprawnie porozumiewać się po angielsku. Przygotowaliśmy książki, dzięki którym możesz rozwijać swoje umiejętności i poszerzać je w niezliczonych kontekstach.

Przykłady dialogów przeprowadzą Cię przez najróżniejsze sytuacje. Niektóre z nich Cię zaskoczą, inne rozbawią. Najważniejsze jest jednak to, że po przerobieniu kursu będziesz czuć się zdecydowanie pewniej ze swoim angielskim w codziennych sytuacjach.

Rozmawianie po angielsku możesz ćwiczyć już od poziomu A1 – systematycznie będziesz uczyć się nowych słów i całych wyrażeń, które przydadzą Ci się na co dzień. Dzięki temu od samego początku nauki nabierzesz swobody w porozumiewaniu się z innymi użytkownikami tego języka.

Książki takie jak „Angielski 120 konwersacji” czy „Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje” przygotują Cię na konkretne sytuacje komunikacyjne, jednak gwarantujemy, że nowe słownictwo będzie przydatne także w wielu innych momentach Twojej pracy czy życia prywatnego.

Angielski dla zaawansowanych – wejdź na najwyższy poziom edukacji

Swobodna komunikacja w języku obcym to marzenie wielu uczniów. Nauka języka jednak wcale się na tym nie musi zakończyć. Rozumieją to szczególnie osoby, które chcą poznawać specjalistyczne słownictwo, zaawansowane konstrukcje gramatyczne czy różnice charakterystyczne dla brytyjskiej i amerykańskiej odmiany języka. Pomogą Ci w tym książki do angielskiego na wyższym poziomie trudności.

Podręczniki do angielskiego na poziomie od B2 do C1 pomogą Ci rozwinąć umiejętność posługiwania się językiem, a dodatkowo zgłębić swoją wiedzę o kraju, kulturze i społeczeństwie. Konwersacje na poziomie zaawansowanym przydadzą się również w biznesie oraz pracy w branży medycznej czy prawniczej.

Tym, którzy chcą rozwijać swoją znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie, polecamy zestaw „Angielski dla zaawansowanych”. Idealnie sprawdzą się również książki z serii „Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka” – część 4, 5 i 6.

Aby brzmieć jak prawdziwy native speaker polecamy także książki angielskie nasycone idiomami i branżowym słownictwem. Pozwolą Ci odkryć niuanse znaczeniowe i rozwinąć swój angielski na poziomie eksperckim. Tutaj szczególnie sprawdzą się „Angielski w tłumaczeniach. Idiomy”, „Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami” czy seria „Angielski w tłumaczeniach. Business”.

Jeden podręcznik do języka angielskiego czy zestaw książek?

Zaczynając przygodę z nauką, postaw na jeden z podręczników do języka angielskiego, z którym zdobędziesz solidne podstawy do dalszej nauki. Taki samouczek angielskiego możesz zgłębiać samodzielnie, bez wsparcia nauczyciela. Dzięki materiałom Preston Publishing rozwiniesz swoje kompetencje językowe na każdym polu.

Możesz też wykorzystać nasze książki jako materiały uzupełniające naukę w szkole czy na kursach, by jeszcze efektywniej szlifować swój angielski. Dla początkujących proponujemy rozmówki po angielsku zaczynające się od poziomu A1/A2. Dla dzieci oferujemy zestawy złożone z książek, gier i kart, co pomoże im uczyć się poprzez zabawę.

Jeśli zaś interesują Cię materiały do angielskiego dla zaawansowanych, możesz sięgnąć po tematyczne zestawy książek lub wybrać odpowiedniego dla siebie e-booka z książką papierową. W ofercie znajdziesz pozycje biznesowe, prawnicze, podróżnicze i wiele, wiele innych.

Nie odkładaj swojego rozwoju na później. Już dziś wybierz dla siebie idealny zestaw do nauki angielskiego!