Angielski 365. Phrasal verbs na każdy dzień (kalendarz) B1-C1

Nowość
Książka
Opinie: 0
Poziom: B1 B2 C1

Chcesz łatwo i przyjemnie nauczyć się phrasal verbs? Oto ilustrowany kalendarz, który zawiera 365 angielskich czasowników złożonych – po jednym na każdy dzień!

Phrasal verbs spędzają sen z powiek wielu uczniom. Jeżeli szukasz sposobu na to, aby skutecznie przyswoić angielskie czasowniki złożone i utrwalić sobie ich znaczenie, Angielski 365. Phrasal verbs na każdy dzień jest właśnie dla Ciebie!

To ilustrowany kalendarz, zawierający 365 najbardziej przydatnych phrasal verbs. Nie jest to kalendarz na konkretny rok – naukę możesz rozpocząć każdego dnia. Okładkę kalendarza wykorzystasz jako wygodną podpórkę.

Na każdej kartek umieściliśmy wybrany phrasal oraz przykładowe zdanie z jego zastosowaniem. Na odwrocie znajdziesz tłumaczenie. Tym sposobem codziennie nauczysz się nie tylko znaczenia danego czasownika, lecz także poprawnego użycia go w kontekście.

Dodatkowo z kursem audio MP3 do pobrania poćwiczysz angielską wymowę i rozumienie ze słuchu. Nagrania zostały przygotowane przez profesjonalnego lektora natywnego.

Kalendarz Angielski 365. Phrasal verbs na każdy dzień sprawdzi się wszystkim samoukom, maturzystom oraz osobom przygotowującym się do egzaminów FCE lub CAE.

Opinie:

Bardzo fajny pomysł na naukę angielskich czasowników frazowych. Dużą zaletą kalendarza jest to, że zawiera jedne z ważniejszych czasowników frazowych oraz to, że pozwala na ich lepsze zapamiętanie za pomocą ciekawych obrazków, jak i zdań do przetłumaczenia. Dodatkowo jest bardzo poręczny i łatwo się po nim pisze. Polecam.

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

  • autorzy: Magdalena Filak, Filip Radej
  • ISBN: 978-83-66384-71-2
  • liczba stron: 632
  • wydanie: I, 2021
  • oprawa: twarda
  • format: 121x153x33 mm
Książka
49,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne