Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Angielski 365. Phrasal verbs na każdy dzień (kalendarz) B1-C1

Książka
Opinie: 0
Poziom: B1 B2 C1

Chcesz łatwo i przyjemnie nauczyć się phrasal verbs? Oto ilustrowany kalendarz, który zawiera 365 angielskich czasowników złożonych – po jednym na każdy dzień!

Phrasal verbs spędzają sen z powiek wielu uczniom. Jeżeli szukasz sposobu na to, aby skutecznie przyswoić angielskie czasowniki złożone i utrwalić sobie ich znaczenie, Angielski 365. Phrasal verbs na każdy dzień jest właśnie dla Ciebie!

To ilustrowany kalendarz, zawierający 365 najbardziej przydatnych phrasal verbs. Nie jest to kalendarz na konkretny rok – naukę możesz rozpocząć każdego dnia. Okładkę kalendarza wykorzystasz jako wygodną podpórkę.

Na każdej kartek umieściliśmy wybrany phrasal oraz przykładowe zdanie z jego zastosowaniem. Na odwrocie znajdziesz tłumaczenie. Tym sposobem codziennie nauczysz się nie tylko znaczenia danego czasownika, lecz także poprawnego użycia go w kontekście.

Dodatkowo z kursem audio MP3 do pobrania poćwiczysz angielską wymowę i rozumienie ze słuchu. Nagrania zostały przygotowane przez profesjonalnego lektora natywnego.

Kalendarz Angielski 365. Phrasal verbs na każdy dzień sprawdzi się wszystkim samoukom, maturzystom oraz osobom przygotowującym się do egzaminów FCE lub CAE.

Opinie:

Zaczęliśmy rok nowy! A w nim tyle można. Gotowi?
Wiem, że niektórzy postanowień maści wszelkiej nie darzą sympatią, ale ja lubię i staram się mieć do nich podejście zdrowe. Bo 365 dni to całkiem sporo i wiele się pomieści, więc jeśli kogoś data w kalendarzu zmotywować potrafi to dlaczego nie spróbować? Ale może nie zrealizujemy, upadniemy i posypią się jak domek z kart założenia zacne? Może, ale istnieje prawdopodobieństwo, że się uda dać coś z siebie. Dla innych, ale i osoby własnej. Tym bardziej, że do nauki języka zachęcam zawsze, bo rozwija. Najlepiej więc małymi krokami, bez "hurra!" przesadnych, ale do przodu.
To co, w 2023 roku zabieramy się za angielski? Bardzo chętnie, bo przyda się, oj przyda! Wymówki wymyślne żegnamy bez sentymentów.
Skoro ostatnia cyfra się zmieniła to i nasze kalendarze potrzebują modernizacji. Dziś proponuję właśnie taki, z którym w wir językowych szans wpadamy i dzień po dniu, bez przeładowania, rzucania się na ilość, która rozczarowanie przyniesie, phrasal verbs do siebie zapraszamy. Mimochodem, niepozornie i nagle są, zostając na długo. Do tego to nie kalendarz na rok dany, ale każdy. Nie straci więc na aktualności, a i zacząć można gdy opadną już noworoczne emocje. W dwóch słowach: kiedy zechcesz.
Czyli plan na 365 dni układa nam się sam, bez analiz i tracenia czasu. Kładziesz na biurko i zaczynasz. Tylko tyle, a zyskać można "aż tyle". Sami przekalkulujcie czy warto poświęcić dziennie minutę lub dwie.
Na start dostajemy phrasal verbs po angielsku wraz z przykładem użycia w zdaniu, bo kontekst to sprawa z tych najistotniejszych. Z drugiej strony tłumaczenie się kryje, więc ewentualne wątpliwości rozwiewamy.
Warstwa graficzna moje zainteresowanie budzi. Bo żywa, żółto-fioletowa i solidna - twarda oprawa. Bo wielkość, która nie zajmuje przestrzeni zbyt dużo, ale w sam raz. Bo ilustracje, które skojarzenia jak na zawołanie przywodzą i duży druk. Mamy też kartki, które wyrywać można. Z atutów pozawizualnych wraz z publikacją otrzymujemy kurs audio MP3 z native speakerem do pobrania. Więc można tak i tak. A okoliczności są różne, więc taka opcja z pewnością przyda się razy wiele, bo siłownia, samochód, kolejka. Czyli wymowa i słuchanie ćwiczą się same ;)
Wydawca poleca przede wszystkim samoukom, maturzystom oraz osobom przygotowującym się do egzaminów FCE lub CAE. Ja polecam każdemu kto ma biurko i szczyptę chęci❤️
So get around to learning English and be proud of yourself!
Phrasal verbs to była od zawsze moja zmora. Nie wchodziło mi to za żadne skarby i szukałam różnych metod nauki... W końcu trafiłam na ten kalendarz i okazało się, że to bułka z masłem! Bardzo polecam osobom, które nie cierpią phrasali, bo kalendarz pomaga się z nimi zaprzyjaźnić!
Bardzo fajny pomysł na naukę angielskich czasowników frazowych. Dużą zaletą kalendarza jest to, że zawiera jedne z ważniejszych czasowników frazowych oraz to, że pozwala na ich lepsze zapamiętanie za pomocą ciekawych obrazków, jak i zdań do przetłumaczenia. Dodatkowo jest bardzo poręczny i łatwo się po nim pisze. Polecam.

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

  • autorzy: Magdalena Filak, Filip Radej
  • ISBN: 978-83-66384-71-2
  • liczba stron: 632
  • wydanie: I, 2021
  • oprawa: twarda
  • format: 121x153x33 mm
Książka
59,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 59,90 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne