Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Angielski palcem po mapie (zestaw)

Angielski palcem po mapie (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A2 B1 B2 C1

Wyruszasz w podróż, której celem jest opanowanie angielskiego słownictwa? Chcesz płynnie używać angielskich słówek w różnych sytuacjach? W tym zestawie znajdziesz dwie bestsellerowe książki do angielskiego, z którymi rozwiniesz swoją językową kreatywność i zdolności komunikacyjne!

Zestaw Angielski palcem po mapie składa się z dwóch książek:

  • Angielski. Mapy językowe (A2-C1),
  • Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje (A2-B1+).

Dzięki tym pozycjom przyswoisz najważniejsze angielskie słownictwo z różnych dziedzin życia oraz poznasz wiele ciekawostek kulturowych. Nauczysz się też stosować angielskie słówka i zwroty w odpowiednim kontekście.

W książce Angielski. Mapy językowe znajdziesz niemal 70 map myśli zebranych w 13 blokach tematycznych takich jak BODY PARTS, FOOD, EMOTIONS, SHOPPING & HOUSE i inne. Do każdej z nich przygotowany został zestaw ćwiczeń oraz krzyżówki.

Pozycja opiera się na metodzie mapowania pojęć – polega ona na rozpisywaniu skojarzeń od danego hasła i tworzeniu do nich adekwatnych ilustracji. Tym sposobem, w miarę systematycznej nauki, rozwijasz swoją pamięć oraz językową kreatywność.

Oprócz tysięcy haseł, Angielski. Mapy językowe mieszczą w sobie mnóstwo ciekawostek dotyczących kultury, gramatyki, wymowy i leksyki.

Książka Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje zawiera z kolei aż 54 rozdziały ze zdaniami do przetłumaczenia i prezentuje słownictwo w różnych codziennych kontekstach.

Każdy rozdział to jeden temat dotyczący danej sytuacji komunikacyjnej. Znajdziesz tu gotowe wypowiedzi, które wykorzystasz podczas zagranicznych podroży (nie tylko palcem po mapie) – na plaży, w taksówce czy u lekarza.

Dzięki tej pozycji rozwiniesz także swój zasób słownictwa i znajomość angielskiej kultury, a dodatkowo poćwiczysz wymowę z kursem audio MP3 do pobrania.

Sięgnij po zestaw Angielski palcem po mapie i ucz się angielskich słówek najlepszymi metodami oferowanymi przez Preston Publishing!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
109,80 zł
89,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 109,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne