Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Angielski. Konwersacje A2-C2 (komplet)

Angielski. Konwersacje A2-C2 (komplet)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A2 B1 B2 C1 C2

Hello, z tej strony Preston! Chcesz rozgadać się ze mną po angielsku? Oto zestaw książek Angielski. Konwersacje A2-C2 – dzięki niemu poznasz wiele przydatnych słówek i zwrotów zaczerpniętych z języka codziennego oraz poćwiczysz wymowę i rozumienie dialogów ze słuchu.

Zestaw Angielski. Konwersacje A2-C2 składa się z trzech książek:

  • Angielski. Konwersacje dla początkujących + (A2-B1),
  • Angielski. Konwersacje dla średnio zaawansowanych (B1-B2),
  • Angielski. Konwersacje dla zaawansowanych (C1-C2).

Ból głowy? Atak zombie? Uliczny korek? A może… speed dating? Pamiętaj, że dla Prestona nie ma tematów mniej lub bardziej ciekawych. Liczy się pretekst!

W każdej części znajdziesz 120 dialogów po angielsku, które opracowaliśmy tak, aby jak najbardziej ułatwić Ci naukę żywego języka i rozwijać Twoje umiejętności mówienia. To łącznie ponad 3000 przydatnych angielskich słówek i wyrażeń!

Jeden rozdział zawiera jeden dialog, w którym wyróżniliśmy poszczególne codzienne angielskie wyrażenia i konstrukcje oraz opisaliśmy je we wskazówkach na marginesie. Do każdej konwersacji dołączone są również pytania oraz ćwiczenie na rozgadanie się.

Rozmów między bohaterami dialogu odsłuchasz razem z kursem audio MP3 – w nagraniach usłyszysz zarówno brytyjski, jak i amerykański akcent.

Dodatkowo w 3. części dla zaawansowanych przygotowaliśmy dwa rodzaje nagrań: A (z zakłóceniami w tle) i B (bez zakłóceń). Wszystko po to, aby nauczyć Cię efektywnej komunikacji niezależnie od okoliczności. Kod do pobrania kursu oraz instrukcję znajdziesz w środku.

Rozwijaj swoje umiejętności językowe i przełamuj bariery w mówieniu po angielsku. Sięgnij po zestaw Angielski. Konwersacje A2-C2!

Opinie:

Genialny zestaw. Pozwala na poznanie żywego języka dzięki niebanalnym dialogom, dokładnie takiej publikacji szukałam od długiego czasu. Z przyjemnością zakupiłabym podobną serię książek w innych językach.

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
179,70 zł
129,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 179,70 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne