Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do nauki języka angielskiego

Trudno sobie dzisiaj wyobrazić funkcjonowanie bez znajomości jakiegokolwiek języka obcego. Do najważniejszych umiejętności zaś należy posługiwanie się językiem angielskim. Jego nauka, choć powszechna w szkołach i na uczelniach, często wymaga doszlifowania podczas kursów online czy w szkołach językowych. W każdym z tych przypadków przydadzą się odpowiednie książki do angielskiego.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór podręczników przeznaczonych do szkolenia się w języku angielskim. Dzięki nim możesz skutecznie rozwijać umiejętności pisania, mówienia, czytania, ale i poszerzać swoje swój zasób słownictwa oraz znajomość angielskich idiomów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego stworzyliśmy katalog pozycji charakteryzujących się zróżnicowanymi metodami, takimi jak: Angielski w tłumaczeniach, Angielski 365 na każdy dzień, Angielski. Trening czy Angielski. Mapy językowe. Książki do nauki angielskiego, które kupisz w tym miejscu, uczą i bawią. Sprawdź je już teraz!

Podręczniki i ćwiczenia do nauki angielskiego

W poznawaniu nowych dziedzin, w tym uczeniu się języka obcego, bardzo ważne jest zaznajamianie się z teorią i zrozumienie jej. Do tego zaś niezbędne są stosowne podręczniki do nauki gramatyki angielskiej i słownictwa – takie jak Angielski. Trening czy Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo. Wśród prezentowanych książek do nauki języka angielskiego znajdziesz szeroki wybór poziomów zaawansowania oraz metod nauki. Dzięki naszym pozycjom dokładniej zapoznasz się również z zasadami poprawnej pisowni i wymowy – książki mają dołączone kursy audio do pobrania.

Teoria jednak nie obejdzie się bez praktyki. Dlatego do rozwijania umiejętności potrzebne są odpowiednie ćwiczenia. W ofercie Preston Publishing znajdziesz książki zawierające zarówno pakiety zdań do przetłumaczenia z języka polskiego na język angielski, jak i klasyczne ćwiczenia z angielskiego. Są one pomocne w rozwijaniu i utrwalaniu nabytej wiedzy.

Ponadto – książki do nauki języka angielskiego to także testy podsumowujące. To rewelacyjny sposób na przetestowanie umiejętności. W wielu pozycjach znajdziesz testy powtórkowe, dzięki którym możesz na bieżąco monitorować swoje postępy. To również doskonały materiał dla nauczycieli szukających inspiracji do przygotowania sprawdzianów, np. dla kursantów.

Jak wybrać odpowiednią książkę dla siebie?

Aby przystąpić do nauki języka – nie tylko angielskiego, ale i dowolnego obcego – trzeba ocenić, na jakim jest się poziomie. To istotne, aby rozpocząć przygodę z językiem obcym od odpowiedniego poziomu; wyróżnia się ich 6:

Tak też podzielone są książki. Każda z nich dostosowana jest do odpowiedniego stopnia znajomości „mowy królów”. Wybierając więc odpowiedni podręcznik czy ćwiczenia, masz szansę sukcesywnie rozwijać umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

Poza tym trzeba pamiętać, że treści muszą być dostosowane do wieku. Nawet dziecko mówić sprawniej po angielsku, pod warunkiem, że materiały zawarte w podręcznikach są dobrane tak, aby były angażujące i pozwalały łatwo przyswajać zasady obowiązujące w gramatyce. Dodatkową wartość stanowi fakt, że podręczniki i ćwiczenia zawierają wiele interesujących ciekawostek, poszerzających wiedzę również z innych dziedzin.

Oprócz klasycznych pozycji, do nauki np. w czasie kursów, mamy także książki, które są doskonałe do rozwijania zdolności porozumiewania się w konkretnych sytuacjach, takie jak Angielski w tłumaczeniach. Sytuajce. Wszak właśnie o to chodzi, by np. wyjeżdżając do Wielkiej Brytanii, USA czy dowolnego innego kraju, mówić swobodnie na co dzień – w czasie zakupów czy wizyty w urzędzie lub u fryzjera.

Warto zwrócić uwagę, że w ofercie mamy również książki do nauki specjalistycznego angielskiego. Jeśli więc chcesz poznać angielskie słownictwo z zakresu biznesu, prawa, medycyny lub innych dziedzin – u nas znajdziesz materiały szkoleniowe, jakie będą znakomitym wsparciem w tym zadaniu, takie jak seria Angielski w tłumaczeniach. Business!

Książki i podręczniki dla nauczycieli

Dobry nauczyciel języka angielskiego, czy jakiejkolwiek innej obcej mowy, korzysta ze sprawdzonych materiałów pomocniczych. Specjalnie zaprojektowane podręczniki – będące w istocie przewodnikami dla mentorów – zawierają podpowiedzi odnośnie do tego, na co kłaść największy nacisk, a także szereg materiałów, ułatwiających pracę z kursantami. Dzięki takim pozycjom jak gry planszowe po angielsku Bored? Games! czy Angielski. Trening nauka angielskiego w szkole będzie efektywniejsza.

Nauka… przez zabawę!

Przyjęło się, że to głównie dzieci w trakcie poznawania nowych umiejętności, potrzebują zabawy. To jednak nieprawda – dorosłym nauka języka angielskiego również przychodzi łatwiej, jeśli jest przeprowadzana w ciekawej formie. Doskonale o tym wiemy, dlatego wśród książek, jakie znajdziesz w tym miejscu, są takie, które zapewnią Ci dawkę stymulujących ciekawostek pomocnych w zapamiętywaniu czy to słownictwa, czy to obowiązujących zasad gramatyki. O skuteczności takich metod świadczy popularność książek takich jak Angielski. Mapy językowe.

Książki do angielskiego sprawdzonego wydawcy językowego

Preston Publishing to sprawdzone wydawnictwo, pozwalające efektywniej uczyć się obcych języków. Współpracujemy z wieloma ekspertami od angielskiego, dzięki czemu książki do nauki, które znajdziesz w naszej ofercie, są angażujące i skuteczne w rozwijaniu zdolności językowych. To idealne propozycje zarówno dla osób uczących się samemu, kursantów, jak i nauczycieli w szkołach i na uczelniach. Dzięki nim opanujesz umiejętność pisania, czytania i mówienia od podstaw lub doszlifujesz swoje obecne zdolności.

Jeśli więc szukasz najlepszych książek do nauki języka angielskiego – zachęcamy do skorzystania z oferty!