Niemiecki dla początkujących (zestaw)

Niemiecki dla początkujących (zestaw)

Promocja
Bestseller
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1

Zaczynasz przygodę z językiem niemieckim? Trudno Ci zatrzymać w głowie nawet najbardziej podstawowe słówka? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym? Jeśli tak, ten zestaw jest dla Ciebie idealny!

Znajdziesz w nim książki:

  • Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1,
  • Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 2,
  • Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1.

Od czego zaczniesz naukę niemieckiego?

Dzięki książkom Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1 i szybko i skutecznie opanujesz niemiecki na poziomie A1 i A2. Przerobisz setki przykładów zdań wraz ze wskazówkami, objaśnieniami i komentarzami na temat podstawowych konstrukcji gramatycznych. Kurs audio mp3 pomoże Ci natomiast ćwiczyć wymowę i rozumienie ze słuchu. 

W podręczniku Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1 zawarliśmy aż 52 tematy z listami niemieckich słówek związanych między innymi z: rodziną, finansami, pracą i zawodami, domem, sportem, sztuką czy przyrodą. Zapamiętaj je tłumacząc zdania! Dzięki tej książce nauczysz się wielu przydatnych słówek na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym A1-B1, przećwiczysz wymowę, utrwalisz przyswojone już wyrazy słuchając niemieckiego lektora oraz poznasz wiele praktycznych wyrażeń i zwrotów.

Sięgnij po ten zestaw i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być nauka języka niemieckiego metodą tłumaczeniową!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
124,70 zł
99,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne