Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Niemiecki dla początkujących (zestaw)

Niemiecki dla początkujących (zestaw)

Promocja
Bestseller
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1

Szukasz książki do nauki niemieckiego od podstaw? Postaw na 3 bestsellery w naszym promocyjnym zestawie! Niech niemiecka gramatyka oraz słownictwo na poziomie podstawowym nie mają przed Tobą tajemnic.

W zestawie Niemiecki dla początkujących znajdziesz 3 książki:

  • Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1,
  • Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1,
  • Niemiecki. Trening A1.

Dzięki książkom Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1 i Niemiecki. Trening A1 szybko i skutecznie opanujesz niemiecki na poziomie podstawowym A1. Obie poruszają te same zagadnienia gramatyczne, ale różni je metoda nauki.

Z pierwszą z nich przetłumaczysz setki przykładów zdań z języka polskiego na niemiecki. Pomogą Ci w tym wskazówki, objaśnienia i komentarze na temat podstawowych konstrukcji gramatycznych. Kurs audio MP3 pozwoli Ci natomiast ćwiczyć wymowę i rozumienie ze słuchu. 

Z kolei Trening A1 nauczy Cię podstaw niemieckiego w 3 krokach, zgodnie z zasadami prawidłowego treningu. Najpierw teoria ze wskazówkami, potem zróżnicowane ćwiczenia gramatyczne, a na koniec krzyżówka ze słówkami z danego rozdziału.

W podręczniku Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1 zawarliśmy natomiast aż 52 tematy z listami niemieckich słówek związanych między innymi z rodziną, finansami, pracą i zawodami, domem, sportem, sztuką czy przyrodą. Zapamiętaj je, tłumacząc zdania! Naucz się słownictwa na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym A1-B1, przećwicz wymowę, utrwal przyswojone już wyrazy słuchając niemieckiego lektora i poznaj praktyczne niemieckie zwroty.

Sięgnij po ten zestaw i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być nauka języka niemieckiego dla początkujących!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
144,70 zł
119,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 144,70 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne