Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do nauki niemieckiego

Niemiecki jest jednym z najpopularniejszych języków w naszej części Europy. Dzięki znajomości języka niemieckiego możesz swobodnie komunikować się m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii czy Lichtensteinie. Jeśli planujesz się go nauczyć, potrzebujesz pomocy w postaci odpowiednich książek językowych.

Nasze podręczniki do niemieckiego pozwolą Ci poznać najważniejsze zasady niemieckiej gramatyki. Dobrze ułożone ćwiczenia z niemieckiego są Twoją przepustką do sprawdzenia nabytej wiedzy w praktyce. W Preston Publishing znajdziesz książki i e-booki, które umożliwią Ci opanowanie języka naszych zachodnich sąsiadów na Twoich zasadach i w Twoim tempie.

czytaj więcej

Dla kogo są nasze podręczniki do niemieckiego?

Nauka języków to wcale nie taka prosta rzecz. Skoro tu jesteś, z pewnością doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Nasze podręczniki oraz ćwiczenia z niemieckiego stworzyliśmy po to, by ułatwić Ci osiągnięcie Twojego upragnionego celu. Zależy nam na tym, by każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania oraz celu nauki, mógł przyswoić niemiecką gramatykę i ćwiczyć rozmówki niemieckie.

Wśród podręczników do niemieckiego Preston Publishing znajdziesz różne pomoce dydaktyczne. Przygotowaliśmy dla Ciebie wieloetapowe kursy Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1 i Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1, które polecamy przede wszystkim do nauki niemieckiego dla początkujących. W naszej ofercie dostępne są także książki dla osób zaawansowanych i średniozaawansowanych.

Nasze książki polecamy także osobom, które potrzebują opanować język w celach zawodowych. Planujesz wyjechać do pracy za granicę? Niemiecki jest Ci potrzebny, aby zdobyć awans lub upragnione stanowisko? Koniecznie sięgnij po podręcznik Niemiecki w tłumaczeniach. Business 1. To kurs pozwalający podszlifować biznesowy język niemiecki. Dla początkujących i średniozaawansowanych jest idealnym narzędziem edukacyjnym.

Niemiecki dla początkujących i zaawansowanych — nauka na każdym poziomie

W Preston Publishing zapewniamy bardzo duży wybór wśród książek. Na pewno zastanawiasz się, jaki podręcznik do niemieckiego wybrać dla siebie? Wiemy, że podjęcie takiej decyzji może być dość trudne, szczególnie jeśli planujesz samodzielną edukację.

Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę przy wyborze podręcznika, jest Twój poziom zaawansowania, jeśli chodzi o znajomość niemieckiego. To bardzo ważne, by książka była dopasowana do Twoich faktycznych umiejętności. Wybór zbyt łatwej lub za trudnej może zniechęcić Cię do dalszej nauki.

Znasz jedynie kilka słów po niemiecku, a wizja rozmowy z Niemcem lub Austriakiem Cię przeraża? W takim razie wybierz zestaw Niemiecki dla początkujących.

Postaw na książki, ćwiczenia i konwersacje niemieckie z oznaczeniem A1 i A2, takie jak Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1 i Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1. Nauczysz się z nich podstawowych zasad gramatyki oraz wymowy. Poznasz też popularne zwroty i proste słówka.

Jeśli płynnie posługujesz się językiem, odpowiednią opcją dla Ciebie będzie niemiecki dla zaawansowanych. Nasze książki na poziomie B2 i C1 pozwolą Ci podszlifować umiejętności związane z poprawnym pisaniem po niemiecku, a konwersacje niemieckie umożliwią Ci komunikację na poziomie rozszerzonym. Sięgnij po Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 4Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 5 aby opanować niemiecki na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Ucz się samodzielnie, czyli jak skutecznie opanować język niemiecki?

Coraz więcej osób decyduje się na samodzielną naukę języków. Duża dostępność narzędzi dydaktycznych sprawia, że bez problemu możesz opanować niemiecki, wydzielając sobie czas na lekcje każdego dnia lub kilka razy w tygodniu. Taki system ma naprawdę wiele zalet. Dzięki niemu możesz uczyć się, kiedy tylko chcesz i nie musisz wydawać pieniędzy na prywatne zajęcia albo grupowe kursy.

Wiemy, że samodzielna nauka wymaga dobrego planu. Dlatego nasze podręczniki do niemieckiego stworzone są tak, by Ci tę naukę ułatwić. Każda z książek dostępnych w naszej ofercie zwraca uwagę na 3 ważne kwestie: gramatykę, pisanie oraz mówienie. Szukasz sposobu, na to by, praktykować język niemiecki? Ćwiczenia Preston Publishing są do tego najlepszym narzędziem.

Jeżeli masz problem z systematycznością, sięgnij po nasz bestseller – roczny kurs niemieckiego A2-B2 w jednej książce, czyli Niemiecki 365 na każdy dzień. Jeśli chcesz opanować niemiecki, podręcznik ten powinien stać się Twoim codziennym kompanem. Z nim codziennie poćwiczysz niemiecką gramatykę, przyswoisz słownictwo niemieckie, a także nauczysz się poprawnej wymowy z kursem MP3.

Dzięki niemu dzień po dniu będziesz rozwijać swoje umiejętności z języka niemieckiego. Krótkie i codzienne lekcje z gramatyki, słownictwa i wymowy sprawią, że nawet nie zauważysz, kiedy konwersacje niemieckie zaczną być dla Ciebie dziecinnie proste.

Konwersacje niemieckie — ćwicz mówienie po niemiecku!

Jeśli zaczynasz naukę języka niemieckiego, na pewno jednym z Twoich głównych celów jest płynne mówienie w tym języku. Niezależnie od tego, czy chcesz jedynie komunikować się na podstawowym poziomie, czy też wygłaszać płomienne przemówienia biznesowe – musisz zacząć mówić.

Przy nauce języka często zapominamy, że to właśnie mówienie jest kluczowe. Większość książek skupia się na teorii. My stawiamy także na praktykę. Do wszystkich naszych podręczników dołączamy lekcje w wersji audio MP3. Takie rozmówki niemieckie pozwolą Ci poznać właściwą wymowę słów i nauczą Cię rozumienia ze słuchu.

Jeśli zależy Ci na tym, żeby swobodnie rozmawiać po niemiecku w banku, na poczcie, w sklepie, u fryzjera, czy na lotnisku, sięgnij po Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje. W książce znajdziesz gotowe zdania do przetłumaczenia na język niemiecki, których użyjesz w codziennej komunikacji.

Chcesz jeszcze lepiej poznać niemiecki? Ćwiczenia polegające na tłumaczeniu zdań to dla Ciebie za mało? Namów znajomego lub kogoś z rodziny, by potrenował razem z Tobą. Zachęcamy Cię, abyś w ten sposób wykorzystywał wiedzę zdobytą w naszych podręcznikach do języka niemieckiego. To świetny sposób na zapamiętanie niemieckich słówek i nabranie odwagi w mówieniu po niemiecku. Metoda ta pozwala też podtrzymać wysoki, zaawansowany poziom znajomości niemieckiego.

Gramatyka w jednym palcu — ćwiczenia z niemieckiego

Podręczniki do niemieckiego z zakresu gramatyki są niezbędne, by dobrze nauczyć się języka. To bardzo ważne, zarówno jeśli chodzi o niemiecki dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie dostępne były książki, które przedstawią Ci wszystkie zasady gramatyczne w jak najbardziej przystępny sposób.

Wśród naszych podręczników znajdziesz kurs języka niemieckiego składający się z pięciu części: Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka. Każdy z nich jest odpowiedni dla innego poziomu znajomości języka: A1, A2, B1, B2, C1. Dzięki temu możesz wybrać idealny dla siebie. Jeśli jesteś na początku swej językowej edukacji, polecamy Ci kupić cały zestaw. To tańsza i bardziej mobilizująca opcja.

Od czego zaczniesz swoją naukę języka niemieckiego? Wybierz podręcznik w wersji papierowej lub e-book na Twój czytnik. W Preston Publishing dbamy o to, by nauka języków była prosta. Sprawdź naszą ofertę i koniecznie zajrzyj także do innych kursów.