Opanuj angielskie słówka (zestaw)

Opanuj angielskie słówka (zestaw)

Promocja
Bestseller
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1 B2

Zdarza Ci się czytać angielską gazetę, książkę lub oglądać film i nie wiedzieć, o czym mowa? Męczy Cię fakt, że często po prostu brak Ci (angielskich) słów? Nie od dziś wiadomo, że przy nauce języka bez słówek ani rusz! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw, dzięki któremu nie tylko poznasz angielskie słownictwo na poziomie A1-B2, ale także dowiesz się, jak zastosować je w praktyce.

W zestawie umieściliśmy dwie pozycje:

  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 1 (poziom A1-A2),
  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 (poziom B1-B2). 

Dzięki pierwszej części serii poznasz ponad 2000 przydatnych angielskich na poziomie podstawowym. W książce znajdziesz aż 52 tematy z listami słówek. Tłumaczenia z języka polskiego na język angielski oraz objaśnienia w dymkach pomogą Ci z łatwością je opanować. 

Z kolei z książką Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 nauczysz się wielu przydatnych słówek na poziomie średnio zaawansowanym. To doskonały wybór dla osób kontynuujących naukę rozpoczętą dzięki pierwszej części serii, dla poszukujących nowych, skutecznych metod doskonalenia umiejętności językowych, a także dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie poznane niegdyś słówka.

Co więcej, dzięki dołączonym kursom audio MP3 z rodowitą angielską lektorką przećwiczysz wymowę i utrwalisz sobie słówka – zarówno te poznane w pierwszej, jak i w drugiej części serii. Obie części zawierają również cenne uwagi i dodatkowe wyrażenia oraz przydatne testy sprawdzające zdobytą dotychczas wiedzę.

Zacznij mówić swobodnie po angielsku znając przy tym angielskie słownictwo. Sięgnij po zestaw Opanuj angielskie słówka!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
89,80 zł
79,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne