Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Opanuj angielskie słówka A1-C2 (komplet)

Opanuj angielskie słówka A1-C2 (komplet)

Promocja
Bestseller
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1 B2 C1 C2

Zdarza Ci się czytać angielską gazetę, książkę lub oglądać film i nie wiedzieć, o czym mowa? Męczy Cię fakt, że często po prostu brak Ci (angielskich) słów? Nie od dziś wiadomo, że przy nauce języka bez słówek ani rusz! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw, dzięki któremu nie tylko poznasz angielskie słownictwo na wszystkich poziomach: od A1 do C2, ale także dowiesz się, jak zastosować je w praktyce.

W zestawie umieściliśmy trzy pozycje:

  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 1 (poziom A1-A2),
  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 (poziom B1-B2),
  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3 (poziom C1-C2). 

Dzięki pierwszej części serii poznasz ponad 2000 najważniejszych angielskich wyrazów na poziomie podstawowym. W książce znajdziesz aż 52 tematy z listami słówek. Tłumaczenia z języka polskiego na język angielski oraz objaśnienia w dymkach pomogą Ci z łatwością je opanować. 

Z kolei z książką Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 nauczysz się wielu przydatnych angielskich słówek na poziomie średnio zaawansowanym. To doskonały wybór dla osób kontynuujących naukę rozpoczętą dzięki pierwszej części serii, dla poszukujących nowych, skutecznych metod doskonalenia umiejętności językowych, a także dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie poznane niegdyś angielskie słówka na poziomie B1-B2.

Natomiast ostatnia, trzecia część kursu obejmuje angielskie słownictwo na poziomie zaawansowanym. Zawiera ona rozdziały z angielskim słownictwem specjalistycznym, takim jak angielskie słownictwo biznesowe, wyrażenia związane z ekonomią, biologią, geografią czy literaturą. Książka zawiera ponad 2500 słówek i 1700 zdań do przetłumaczenia z użyciem słownictwa na poziomie C1-C2.

Dzięki dołączonym kursom audio MP3 do każdej książki z rodowitymi angielskimi lektorami przećwiczysz wymowę i utrwalisz sobie słówka – zarówno te poznane w pierwszej, jak i w drugiej oraz trzeciej części serii. Wszystkie zawierają również cenne uwagi i dodatkowe wyrażenia oraz przydatne testy sprawdzające zdobytą dotychczas wiedzę.

Zacznij mówić swobodnie po angielsku znając przy tym najważniejsze angielskie słownictwo. Sięgnij po zestaw Opanuj angielskie słówka!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
164,70 zł
139,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 164,70 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne