Opanuj angielskie słówka (zestaw)

Opanuj angielskie słówka (zestaw)

Promocja
Bestseller
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1 B2

Brak Ci słów? Zdarza Ci się czytać angielską gazetę, książkę lub oglądać film i nie wiedzieć, o czym mowa? Nie od dziś wiadomo, że przy nauce języka bez słówek ani rusz! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw, dzięki któremu nie tylko poznasz angielskie słownictwo, ale też dowiesz się, jak zastosować je w praktyce.

W zestawie znajdziesz:

  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo. Cz. 1 (poziom A1-A2),
  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo. Cz. 2 (poziom B1-B2). 

Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo. Cz. 1 pozwoli Ci poznać ponad 2000 przydatnych angielskich na poziomie podstawowym. W książce znajdziesz aż 52 tematy z listami słówek. Dzięki tłumaczeniom oraz objaśnieniom z łatwością je opanujesz. Liczne testy pomogą Ci sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. 

Z kolei z książką Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo. Cz. 2 nauczysz się wielu przydatnych słówek na poziomie średnio zaawansowanym. To doskonały wybór dla osób kontynuujących naukę rozpoczętą dzięki pierwszej części serii, dla poszukujących nowych, skutecznych metod doskonalenia umiejętności językowych, a także dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie poznane niegdyś słówka.

Co więcej, dzięki dołączonym kursom audio mp3 z rodowitą angielską lektorką przećwiczysz wymowę i utrwalisz sobie słówka – zarówno te poznane w pierwszej, jak i w drugiej części serii.

Już od dziś:

  • mów po angielsku bez zastanowienia, 
  • czytaj angielskie gazety, książki,
  • oglądaj filmy…

znając przy tym każde słowo!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
89,80 zł
79,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne