Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Niezbędnik podróżnika (zestaw)

Niezbędnik podróżnika (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A2 B1 B2 C1 C2

Jak podróże, to i odpowiednio przygotowana walizka. Upewnij się, że spakujesz do niej Niezbędnik podróżnika! W tym zestawie znajdziesz książki, które ułatwią Ci codzienną komunikację, a także umilą czas Twojej podróży.

Niezbędniku podróżnika znajdziesz:

  • Angielski w podróży. Twój paszport do świata anglojęzycznego,
  • Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje,
  • Angielski – historie z ćwiczeniami.

Paszport w podróży to Twój must have! Ten nasz otworzy Ci drzwi do świata anglojęzycznego.  Książka Angielski w podróży przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy podróży. Poznaj ponad 500 przydatnych słów i 1000 podstawowych zwrotów, które pomogą Ci w każdej sytuacji. 

A skoro już o sytuacjach mowa… przed Tobą kolejna część zestawu, czyli Angielski w tłumaczeniach. SytuacjeTo doskonały materiał do nauki języka angielskiego potrzebnego na co dzień. Dzięki tej książce poznasz niezbędne słownictwo, a także nauczysz się stosować je w różnych kontekstach.

Już w pociągu? Samolocie? Na statku? Spokojnie, sięgnij po Angielskie historie z ćwiczeniami już nie grozi Ci nuda! W środku znajdziesz 67 wciągających opowieści, w których przeplatają się losy 15 bohaterów. Zostały one sformułowane przy użyciu najważniejszych angielskich konstrukcji gramatycznych – począwszy od tych najprostszych, a skończywszy na najtrudniejszych.Dzięki tej książce oswoisz się zarówno z brytyjskim, jak i z amerykańskim angielskim, zarówno w piśmie jak i w mowie.

To jak, Niezbędnik podróżnika już spakowany? A więc przyjemnej podróży!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
137,70 zł
109,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 137,70 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne