Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Angielski dla dzieci (zestaw)

Angielski dla dzieci (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1

Z myślą o naszych najmłodszych czytelnikach przygotowaliśmy zestaw zawierający książki do nauki angielskiego dla dzieci! Przyswajanie języka angielskiego jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Wybierz Angielski dla dzieci i przekonaj się, jak połączyć naukę angielskiego z zabawą.

W skład zestawu dla dzieci wchodzą:

  • Angielski dla dzieci. Zdanie po zdaniu
  • Z angielskim przez świat. Krzyżówki ze słowniczkiem

Przyswajanie języka angielskiego od najmłodszych lat to świetna inwestycja w rozwój każdego małego ucznia. Nauka języka angielskiego dla dzieci powinna być lekka i przyjemna – a my dobrze o tym wiemy. Nie jest przecież tajemnicą, że dzieci łączą zabawę z nauką angielskiego.

Ciekawe przygody uroczej Cheerfy i zabawnego Grumpy’ego z książki Angielski dla dzieci. Zdanie po zdaniu z łatwością zachęcą Twoją pociechę do tworzenia pierwszych zdań w języku angielskim! Dzięki niej każde dziecko od 7 do 10 roku życia wkroczy w świat języka angielskiego bezstresowo. Metoda nauki angielskiego polegająca na tłumaczeniu zdań oraz liczne obrazki, wskazówki i objaśnienia umilą każdą lekcję. Do książki dołączone są nagrania MP3 do ćwiczenia angielskiej wymowy.

Poznanie najważniejszych angielskich słówek oraz ciekawostek związanych z językiem angielskim i otaczającym nas światem zapewni natomiast książka Z angielskim przez świat. Krzyżówki ze słowniczkiem. Zawiera ona ćwiczenia ułatwiające naukę w postaci krzyżówek pomagających przyswoić angielskie słownictwo. Piękne obrazki pomagają połączyć naukę z zabawą i rozwijają umiejętności językowe.

Postawić pierwsze kroki zawsze jest najtrudniej, dlatego nie ma na co zwlekać! Pamiętaj, że dzieci przyswajają język w przystępnej i atrakcyjnej dla nich formie.

Zestaw Angielski dla dzieci to:

  • nauka języka angielskiego dostosowana do najmłodszych,
  • ćwiczenia ułatwiające przyswajanie języka,
  • kurs angielskiej gramatyki dla dzieci razem z kursem MP3,
  • obrazki i krzyżówki do nauki angielskich słówek.

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
84,80 zł
64,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 84,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne