Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Angielski. Trening A1-C2 (komplet)

Angielski. Trening A1-C2 (komplet)

Nowość
Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1 B2 C1 C2

Gramatyka angielska Cię przytłacza? Komplet Angielski. Trening A1-C2 zdejmie z Ciebie ten ciężar! Niniejsza seria jest jak Twój osobisty trener językowy, z którym poćwiczysz najważniejsze zagadnienia angielskiej gramatyki – systematycznie, efektywnie, ciężarek po ciężarku.

Na komplet Angielski. Trening A1-C2 składa się 6 książek zawierających ćwiczenia z angielskiego od poziomu podstawowego A1 aż do zaawansowanego C2.

W każdej z nich znajduje się 35 rozdziałów dotyczących różnych zagadnień gramatycznych w języku angielskim. Wszystkie opracowane są zgodnie z metodą nauki w 3 krokach:

1. Rozgrzewka – teoria wyjaśniona zwięźle i konkretnie, poparta przykładami.
2. Trening właściwy – ćwiczenia różnego typu, od luk przez transformacje, aż po tłumaczenia.
3. Relaks – krzyżówka z użyciem słownictwa z danego rozdziału.

Poprawność wykonanych ćwiczeń sprawdzisz z kluczem odpowiedzi, który znajduje się na końcu książki.

Seria Angielski. Trening jest dla Ciebie, jeśli chcesz samodzielnie uczyć się gramatyki języka angielskiego od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, a przy okazji powtarzać angielskie słownictwo.

Stanowi również doskonałą powtórkę, jeżeli jesteś już na wyższym poziomie zaawansowania, ale zależy Ci na usystematyzowaniu i utrwaleniu swojej wiedzy.

Z kompletem książek Angielski. Trening A1-C2 przećwiczysz takie zagadnienia jak: czasowniki modalne, czas Present Perfect i Future Continuous, mowa zależna i tryby warunkowe w języku angielskim, spójniki, zaimki, konstrukcje z Gerundem i wiele, wiele innych.

Prosta metoda nauki w 3 krokach pomoże Ci w przygotowaniu się do takich egzaminów jak matura z angielskiego na poziomie zaawansowanym, czy egzaminów certyfikacyjnych FCA i CAE.

To również doskonałe materiały dydaktyczne dla nauczycieli języka angielskiego – gotowe ćwiczenia z angielskiego na każdym poziomie urozmaicą lekcje w grupie czy zajęcia indywidualne.

Seria Angielski. Trening jest komplementarna do poszczególnych części serii Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka. Oznacza to, że spis treści i zagadnienia zawarte np. w Angielski. Trening B2 pokrywają się z tymi z Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 4. Różnią się tylko metodą nauki – w drugiej z tych serii uczymy się metodą tłumaczenia zdań i słuchania zdań nagranych w kursie MP3.

To jak, zabieramy się za intensywny trening? Zamów komplet Angielski. Trening A1-C2 i ćwicz swoje gramatyczne muskuły z Twoim osobistym trenerem językowym!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
299,40 zł
229,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 299,40 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne