Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Angielski dla zaawansowanych (zestaw)

Angielski dla zaawansowanych (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: C1 C2

Oto zestaw dla prawdziwych orłów! Jeśli chcesz osiągnąć poziom zaawansowany z angielskiego, sięgnij po trio bestsellerowych pozycji od Preston Publishing. Dzięki nim będziesz posługiwać się angielskim spontanicznie, płynnie i poprawnie, niemal jak native speaker.

Na zestaw składają się 3 książki:

  • Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 6 (C2),
  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3 (C1-C2),
  • Angielski w tłumaczeniach. Dla orłów. Gerund, Infinitive, Participle (B1-C2).

Posługiwanie się angielskim na poziomie C1 i C2 to nie lada wyzwanie. Na tym etapie nauki wymagane jest rozumienie skomplikowanych tekstów i wypowiedzi oraz bezproblemowe streszczanie informacji o różnorodnej tematyce. Zaawansowany poziom angielskiego oznacza również jasne, poprawne, ale też spontaniczne komunikowanie się z innymi. Jeśli chcesz podjąć wyzwanie nauki angielskiego dla zaawansowanych albo przypomnieć i utrwalić sobie zagadnienia z tego poziomu – nie ma lepszego zestawu dla Ciebie niż Angielski dla zaawansowanych!

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 6 to ostatnia część kultowego kursu Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka. Omawia ona najważniejsze konstrukcje i zasady gramatyczne na poziomie C2 w 36 rozdziałach. Każdy z nich zawiera pakiet zdań do przetłumaczenia, poświęconych danemu zagadnieniu gramatycznemu, np. konstrukcjom imiesłowowym, mieszanym trybom warunkowym, przedniemu szykowi wyrazowemu czy czasom przyszłym dokonanym Future Perfect. W tłumaczeniu pomogą Ci wskazówki w dymkach po lewej stronie, gdzie umieściliśmy informacje dotyczące odmiany, dodatkowe słownictwo i uwagi o najczęściej popełnianych błędach.

Słownictwa na poziomie C1 i C2 nauczysz się natomiast z książką Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3. To pozycja zamykająca 3-książkową serię Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo. Znajdziesz w niej ponad 2500 angielskich słówek, które w większości dotyczą tematów specjalistycznych, takich jak biznes, biologia, geografia, architektura, sztuka czy polityka. Dzięki tej książce przyswoisz trudne angielskie słownictwo oraz terminy poprzez tłumaczenie zdań z ich użyciem. Dodatkowe słówka, kolokacje oraz cenne wskazówki dodatkowo poszerzą Twoją wiedzę.

Twój kurs na poziomie zaawansowanym dopełni książka Angielski w tłumaczeniach. Dla orłów. Gerund, Infinitive, Participle. To wyjątkowa pozycja, która przybliży Ci użycie angielskiego czasownika w jego trzech odmianach. Dzięki niej przypomnisz i utrwalisz sobie skomplikowane konstrukcje gramatyczne z gerundem, bezokolicznikiem oraz imiesłowem. Pomoże Ci ona wyeliminować częste błędy związane z zastosowaniem tych form, a także zwiększy Twoją świadomość językową.

Poprawną wymowę poćwiczysz z kursem MP3, który został dołączony do każdej z wymienionych pozycji. Nagrania zostały przygotowane we współpracy z natywnymi lektorami, którzy pomogą Ci poprawić płynność Twoich wypowiedzi i sprawią, że będziesz brzmieć jak rodowity Anglik. Instrukcję do pobrania kursów wraz z kodem znajdziesz w środku.

Wznieś swój angielski na najwyższy poziom i bez problemu porozumiewaj się w każdej sytuacji. Wybierz zestaw Angielski dla zaawansowanych!

Opinie:

Każda książka z osobna to absolutne must have dla każdego miłośnika języka angielskiego, a szczególnie takiego, który jest rownież Anglistą. Gramatyka i słownictwo jeszcze nigdy nie były tak dobrze i ciekawie wytłumaczone jak w tych książkach. Uwielbiam!

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
149,70 zł
119,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 149,70 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne