Angielski w tłumaczeniach. Dla kelnerów (mini e-book)

Opinie: 0
Poziom: A2 B1+

Kiedy możesz zapytać What can I get you?, a w jakiej sytuacji lepiej powiedzieć Can I take your order? MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Dla kelnerów to materiał, dzięki któremu będziesz swobodnie rozmawiać w języku angielskim z klientami w restauracji, kawiarni, barze lub pubie.

Nie masz czasu na wertowanie całych podręczników w poszukiwaniu słownictwa, którego potrzebujesz w codziennej pracy? W takim razie MINI e-book jest właśnie dla Ciebie – to materiał, który przerobisz i przyswoisz nawet w jeden dzień.

Oto, co powstało z połączenia rozdziałów bestsellerowej książki Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje i kompletu ćwiczeń!

Jest to samouczek skrojony na miarę Twoich potrzeb, zawierający wyselekcjonowane treści po konsultacjach z kelnerami i barmanami:

  •  słownictwo niezbędne dla kelnera do codziennej komunikacji w języku angielskim,
  • praktyczne zdania do tłumaczenia, dzięki którym profesjonalnie przyjmiesz zamówienie, poinformujesz klienta o ofercie specjalnej, i dopytasz się o szczegóły, takie jak preferowany rodzaj sosu lub dressingu lub stopień wysmażenia steka,
  • interesującą historię z restauracji – z lukami do uzupełnienia,
  •  ciekawe ćwiczenia, w tym krzyżówkidiagramyukładanie słów z lukami i wiele innych,
  •  nagrania – do ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu, 
  • klucz odpowiedzi.

MINI e-booka masz zawsze pod ręką: na telefonie, tablecie i komputerze. Możesz też wydrukować poszczególne strony, aby pisemnie rozwiązać zadania.

Gwarantujemy, że po wykonaniu wszystkich ćwiczeń nie będziesz mieć problemu z obsługą anglojęzycznego klienta w restauracji, kawiarni, barze lub pubie. MINI e-booka polecamy też wszystkim, którzy pragną udać się do restauracji lub kawiarni podczas zagranicznych wakacji lub wyjazdów służbowych.

MINI e-book = niska cena + MAXI korzyść

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Mini e-book
13,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne