Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Trening maturzysty (poziom podstawowy)

Trening maturzysty (poziom podstawowy)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A2 B1

Terminy matury z angielskiego tuż-tuż? Szukasz książek, które pomogą Ci zdać egzamin dojrzałości z angielskiego na poziomie podstawowym? Sięgnij po Trening maturzysty!

Trening maturzysty (poziom podstawowy) to niezawodny duet książek, dzięki któremu świetnie zdasz egzamin maturalny z języka angielskiego. Już nie musisz się zastanawiać, jak zdać maturę z angielskiego. Niech Twoja matura z języka angielskiego przebiega bez zbędnego stresu!

Testy z angielskiego. Środki językowe. To Ci się przyda

To repetytorium maturalne jest podzielone na 2 części: podstawową i rozszerzoną. Każda z nich zawiera 30 testów z języka angielskiego. Zadania maturalne z angielskiego dla obu poziomów pomogą Ci ugruntować wiedzę zarówno z angielskiej gramatyki, jak i leksyki.

Zadania ze słowotwórstwa rozwiną Twój zasób słownictwa i sprawdzą poprawność ortograficzną. Zgłębić wiedzę z zakresu leksyki dodatkowo pomogą Ci duale.

Uzupełnianie luk w tekście rozbuduje Twoją ogólną znajomość języka angielskiego, a minidialogi sprawdzą, czy reagujesz w zrozumiały sposób, adekwatnie do sytuacji komunikacyjnej. Tworzenie parafraz wzbogaci Twoje wypowiedzi i poszerzy różnorodność konstrukcji językowych.

Tłumaczenia na język angielski umocnią natomiast Twoją pewność siebie w przekazywaniu informacji. Dopasowywanie synonimów zweryfikuje Twoją znajomość znaczeń wyrazów.

Angielski. Trening B1

Trzecia część bestsellerowej serii Angielski. Trening pomoże Ci zdać egzamin maturalny na poziomie podstawowym (B1) na 100%.

Książka bazuje na sprawdzonej metodzie w 3 krokach, która polega na: 

1. Rozgrzewce (teoria gramatyczna, czyli powtórka do matury),
2. Treningu właściwym (ćwiczenia, czyli przygotowanie do matury z angielskiego),
3. Relaksie (krzyżówka, czyli angielskie słownictwo).

Angielski. Trening B1 zawiera:

  • Przejrzysty i nowatorski układ stron, dzięki któremu nauka do matury z angielskiego będzie przyjemna.
  • Przystępne objaśnienia gramatyczne w języku polskim – pozwolą Ci szybko zrozumieć teorię i zdać egzamin pisemny z angielskiego.
  • Zdania i angielskie wyrażenia przydatne na co dzień, ułożone według zagadnień gramatycznych – ułatwią Ci zapamiętanie potrzebnych konstrukcji językowych i słownictwa.
  • Testy sprawdzające z angielskiego oraz glosariusze – pomogą Ci utrwalić przyswojoną wiedzę.

Już nie musisz się obawiać części pisemnej matury z angielskiego. Zadania i odpowiedzi znajdziesz w zestawie Trening maturzysty na poziomie podstawowym!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
94,80 zł
64,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 94,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne