Angielski w tłumaczeniach. W banku i na poczcie (mini e-book)

Opinie: 0
Poziom: A2 B1+

Zdarza Ci się korzystać z usług banku lub poczty za granicą? Jeśli chcesz założyć konto w banku, wyrobić nową kartę lub odebrać paczkę na poczcie, przyda Ci się angielskie słownictwo oraz bardziej zaawansowane zwroty. MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. W banku i na poczcie to materiał, dzięki któremu swobodnie porozumiesz się z pracownikiem banku lub poczty.

Nie masz czasu na wertowanie całych podręczników w poszukiwaniu słownictwa, którego potrzebujesz w banku i na poczcie za granicą? Ten MINI e-book jest właśnie dla Ciebie – to materiał, który przerobisz i przyswoisz nawet w jeden dzień.

Oto, co powstało z połączenia rozdziałów bestsellerowej książki Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje i kompletu ćwiczeń!

Jest to samouczek skrojony na miarę Twoich potrzeb, zawierający wyselekcjonowane treści:

  • słownictwo i przydatne zwroty do komunikacji w języku angielskim przy okazji korzystania z usług w banku i na poczcie,
  • zdania do tłumaczenia, dzięki którym z łatwością założysz konto w banku, zgłosisz nieprawidłowości finansowe i wyślesz list lub paczkę,
  • zabawną historię o finansowych perypetiach – z lukami do uzupełnienia,
  • ciekawe ćwiczenia, w tym krzyżówki, diagramy, układanie słów z lukami i wiele innych,
  • nagrania mp3 – do ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu, 
  • klucz odpowiedzi.

MINI e-booka masz zawsze pod ręką: na telefonie, tablecie i komputerze. Możesz też wydrukować poszczególne strony, aby pisemnie rozwiązać zadania.

Gwarantujemy, że po wykonaniu wszystkich ćwiczeń nie będziesz mieć problemu z dokonywaniem transakcji w banku i na poczcie w języku angielskim, niezależnie od tego, czy jesteś klientem, czy pracownikiem.

MINI e-book = niska cena + MAXI korzyść

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Mini e-book
13,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne