Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Trening maturzysty (poziom rozszerzony)

Trening maturzysty (poziom rozszerzony)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: B1 B2

Przygotowujesz się do matury rozszerzonej z języka angielskiego? Zastanawiasz się, jak zdać egzamin dojrzałości z angielskiego na poziomie B2? Oto Twój niezawodny sprzymierzeniec – zestaw Trening maturzysty dla poziomu rozszerzonego!

Spraw, by Twoja nauka do matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym była prosta i przyjemna. Zapomnij o stresie związanym z nadchodzącą maturą z angielskiego!

Nasz zestaw Trening maturzysty (poziom rozszerzony) to duet książek, który zapewni Ci pewne zaliczenie części pisemnej matury z angielskiego na poziomie B2.

Testy z angielskiego. Środki językowe. To Ci się przyda

To repetytorium maturalne podzielone na dwie sekcje: poziom podstawowy i rozszerzony, czyli łącznie 60 rozdziałów. Znajdziesz tu testy i zadania maturalne z angielskiego, które pomogą Ci w zdać maturę z angielskiego na poziomie rozszerzonym.

Zadania ze słowotwórstwa rozszerzą Twoje zasoby słownictwa i poprawność ortograficzną, a dodatkowo pomogą Ci duale. Uzupełnianie luk w tekście poszerzy Twoją ogólną znajomość języka angielskiego, a minidialogi ocenią Twoją zdolność reagowania w sposób zrozumiały i adekwatny do sytuacji komunikacyjnych.

Tworzenie parafraz wzbogaci natomiast Twoje wypowiedzi i rozbuduje różnorodność konstrukcji językowych. Tłumaczenia na język angielski wzmocnią Twoją pewność siebie w przekazywaniu informacji, a dopasowywanie synonimów zweryfikuje Twoją znajomość znaczeń wyrazów.

Angielski. Trening B2

Trzecia część bestsellerowej serii Angielski. Trening to Twoje 100% zaliczenie egzaminu na poziomie rozszerzonym (B2). Bazując na sprawdzonej metodzie w trzech krokach, pomożemy Ci osiągnąć sukces:

  • Rozgrzewka: Teoria gramatyczna i powtórka do matury z angielskiego.
  • Trening właściwy: Intensywne ćwiczenia przygotowujące do matury z angielskiego. 
  • Relaks: Krzyżówka z angielskim słownictwem, zapewniająca zarówno naukę, jak i zabawę.

Ćwiczenia gramatyczne Angielski. Trening B2 zawierają:

  • Przejrzysty i innowacyjny układ stron, który uczyni naukę do matury z angielskiego przyjemnością.
  • Jasne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, aby szybko opanować teorię i zdać pisemny egzamin z angielskiego.
  • Zdania i wyrażenia angielskie przydatne w codziennych sytuacjach, uporządkowane według zagadnień gramatycznych – ułatwią zapamiętanie konstrukcji językowych i słownictwa.
  • Testy sprawdzające z angielskiego oraz glosariusze – skutecznie utrwalą zdobytą wiedzę.

Nie musisz się już obawiać części pisemnej matury z angielskiego. Zadania maturalne z angielskiego na poziomie rozszerzonym już nie będą sprawiać Ci problemów. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w zestawie Trening maturzysty (poziom rozszerzony)!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
94,80 zł
64,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 94,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne