Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Opowieść o angielskich czasach (e-book) A2-C2

Książka Ebook Książka + Ebook
Opinie: 0
Poziom: A2 B1 B2 C1 C2

Do tej pory nie znalazłeś skutecznej metody nauki angielskich czasów? Ich liczba i zasady używania wydają Ci się nie do ogarnięcia? Chcesz wreszcie zrozumieć teorię i zacząć jej dobrze używać w praktyce? W takim razie elektroniczna wersja książki Opowieść o angielskich czasach jest rozwiązaniem dla Ciebie! To prawdziwe kompendium wiedzy o tak ważnym zagadnieniu, jak czasy gramatyczne.

Nowe, trzecie wydanie książki Opowieść o angielskich czasach zostało wzbogacone o praktyczne ćwiczenia, komentarze do zagadnień oraz nową szatę graficzną. Przede wszystkim jest to klucz do poznania logiki systemu czasów języka angielskiego i podążania za nim!

Udowadniamy, że nauka czasów angielskich może być przyjemnością! Z poręcznym e-bookiem możesz uczyć się, gdziekolwiek jesteś. Co zawiera Opowieść o angielskich czasach?

Wersja elektroniczna książki Opowieść o angielskich czasach została stworzona zarówno z myślą o tych, którzy zaczynają naukę angielskiego, jak również tych, którzy już znają ten język, ale nadal czasem wahają się, której konstrukcji gramatycznej użyć.

Z publikacji z powodzeniem korzystać mogą osoby na poziomach A2-C2. Nowoczesne spojrzenie na język angielski pomogło stworzyć taki kurs, który odpowiada na potrzeby uczących się oraz rozwiewa ich wątpliwości, które mogą wystąpić w trakcie nauki gramatyki.

Dzięki kursowi:

  • zrozumiesz teorię czasów angielskich, co ułatwi Ci kontynuację nauki,
  • dowiesz się, co w praktyce oznaczają pojęcia, takie jak: aspekt simple, continuous, perfect lub perfect continuous,
  • dzięki sugestywnym opisom zapamiętasz znaczenie użycia każdego z aspektów,
  • oryginalne ćwiczenia uatrakcyjnią naukę oraz pomogą Ci intuicyjnie i bez zastanowienia używać poprawnych form gramatycznych.

Sprawdź, co oznaczają aspekty czasowe i zacznij mówić po angielsku niczym rodowity Anglik!

Opinie:

Pozycja wg mnie obowiązakowa. Inne podejście do nauki czasów. Wyjaśnia w łatwy sposób różnice i kiedy użyć danego. Wiele mi to rozjasniło i teraz naprawdę czuję różnicę. Raczej dla osób, które mają jakiekolwiek pojęcie o ich istnieniu i podstawowych zasadach budowania od strony gramatycznej.

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

  • format: PDF
  • autor: Adam Urban
  • ISBN: 978-83-66384-63-7
  • oprawa: broszurowa
  • liczba stron: 288
  • wydanie: IV, 2021
Książka
49,90 zł
E-book
49,90 zł
Książka + e-book
99,80 zł
89,80 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 49,90 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne