Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Prestonly – najlepsza aplikacja do nauki języków obcych od Preston Publishing!

W XXI wieku nauka języków obcych stała się o wiele bardziej dostępna dla każdego niż kiedykolwiek wcześniej. Mnogość materiałów prasowych, obcojęzycznych filmów, a także aplikacji do nauki języków sprawia, że z jednej strony możemy do woli przeczesywać bezkres Internetu w poszukiwaniu najbardziej odpowiednich dla nas treści, ale z drugiej – możemy czuć się zagubieni i przytłoczeni nadmiarem zasobów, z których możemy skorzystać. 

Jeżeli jesteś adeptem jakiegokolwiek języka obcego, wiesz o tym, że aplikacje do nauki języków to bardzo funkcjonalne, pożyteczne, a przede wszystkim przyjemne narzędzia, które wspomagają proces poznawania nowych językowych i światów. Na rynku jest ich całkiem sporo. Warto jednak zwrócić uwagę na to, by aplikacja, z której korzystasz, rozwijała jak najwięcej sprawności językowych (language skills) tak, byś nie tylko mógł/mogła rozwijać umiejętności pisania czy czytania, ale również mówienia i rozumienia ze słuchu, które to zazwyczaj sprawiają uczącym się najwięcej trudności. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi nowa aplikacja wydawnictwa Preston – Prestonly dostępna na www.prestonly.com. Na czym polega jej wyjątkowość? Przekonajmy się!

Trzy języki, trzy światy. Nauka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

Wyruszmy w podróż z trzema pasażerami – angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Na pierwszy rzut oka można zaryzykować stwierdzenie, że nie jest to do końca zgrane towarzystwo. Trzeba jednak zauważyć, że są to trzy języki, których pozycja oraz liczba ich użytkowników mówią same za siebie. 

Angielski to, można by rzec, współczesna łacina. Pozwala na swobodne podróżowanie po świecie, pracę w międzynarodowych firmach, a także poszerza nasze horyzonty dzięki prasie czy programom, ale również artykułom naukowym. Świat nauki zdecydowanie stoi językiem angielskim. 

Niemiecki to nasz sąsiad językowy, z którym nie tylko warto się zaprzyjaźnić ze względu na nasze położenie geograficzne. Niemiecki to także język nauki i jest jednym z popularniejszych języków na świecie. Średnio co dziesiąta książka jest wydawana w języku niemieckim, a jego znajomość przydaje się również w biznesie, ale również filozofii! 

Hiszpański to drugi język na świecie pod względem liczby rodzimych użytkowników. Otwiera nam szerokie drzwi nie tylko do kultury iberyjskiej, ale również do niezwykle bogatej kulturowo i językowo Ameryki Łacińskiej. Literatura iberoamerykańska (Marquez, Cortazar, Llosa) to dla wielu wciąż niedościgniony literacki ideał, a w Polsce coraz częściej można usłyszeć na ulicy czy w komunikacji miejskiej ludzi mówiących po hiszpańsku, którzy przyjeżdżają do naszego kraju na wymiany studenckie bądź w celach zawodowych. Filologia hiszpańska jest także coraz częściej wybieranym kierunkiem studiów. Nic dziwnego! Jest to zdecydowanie język, który pnie się do góry i wyznacza nowe trendy. 

Jak widać, choć tak różni, nasi pasażerowie są jednak bardzo ważnymi „osobistościami”. 

Dlaczego Prestonly? Aplikacja inna niż wszystkie

Prestonly to aplikacja do nauki angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, która oferuje kompleksowy i zindywidualizowany program nauczania, dzięki któremu nabędziesz sprawności językowe zarówno czynne, jak i bierne, w każdym z tych trzech języków. 

Prestonly podchodzi do Ciebie na poważnie, dlatego na początku odpowiesz na kilka pytań – dlaczego zdecydowałeś/aś się na naukę danego języka, na jakich kompetencjach językowych najbardziej Ci zależy etc. Następnie przejdziesz do testu poziomującego, dzięki któremu zostaną dobrane dla Ciebie kursy, które będą adekwatne do Twojego poziomu zaawansowania – nie ma sensu tracić czasu na to co już umiemy, kiedy można poświęcić go na naukę nowych zagadnień i konstrukcji językowych. 

Śmiało można stwierdzić, że jest to najlepsza aplikacja do nauki języków. Dlaczego? Z Prestonly uczysz się na cztery sposoby: 

  • metodą fiszek, dzięki którym szybko powtórzysz oraz zapamiętasz poznane treści,
  • poprzez słuchanie – osłuchasz się z brzmieniem języka i jego niuansami fonetycznymi, co dzięki nagraniom native speaker’ów, a nie syntezatorów mowy, sprawi, że nauka będzie bardziej zbliżona do zajęć z nauczycielem,
  • ćwicząc wymowę – Prestonly umożliwia nagrywanie się i porównanie swojej wymowy z nagraniem natywnego lektora. Dzięki temu szybko zauważysz, co sprawia Ci największe problemy i szybko wyeliminujesz błędy, a także poprawisz swój akcent,
  • pisanie całych zdań na podstawie usłyszanego tekstu – to skuteczny sposób na wychwycenie ewentualnych błędów i trening zasad ortograficznych w danym języku obcym.

W przeciwieństwie do wielu aplikacji – takich jak Memrise, która to skupia się głównie na słownictwie, czy Duolingo, które, choć bardzo przydatne dla początkujących, zawiera niekiedy dość abstrakcyjne zdania i pomija wiele ważnych kwestii gramatycznych, a w języku polskim jest dostępny jedynie kurs języka angielskiego – Prestonly to aplikacja, która łączy zarówno gramatykę, jak i leksykę, oraz stawia na wszechstronny rozwój i brak nudy! 

Każda lekcja jest oczywiście poprzedzona teorią, która będzie stanowić Twój kompas podczas wykonywania ćwiczeń i powtórek, które są ważnym elementem aplikacji.

Prestonly – kompleksowa aplikacja do nauki angielskiego

Z Prestonly nauczysz się słownictwa i gramatyki angielskiej od poziomu początkującego A1 do zaawansowanego C2. Oferta kursów pomoże Ci w opanowaniu prawdziwego, żywego języka, którym posługują się realni ludzie. Pracujesz w korporacji albo prowadzisz własny biznes i masz klientów z zagranicy? A może rozwijasz się w marketingu? Jeśli interesuje cię nauka angielskiego pod kątem świata pracy, Prestonly odpowiada i na tę potrzebę.

Angielski biznesowy od poziomu A1 do C2 od teraz będzie mógł zagościć na co dzień w Twoim planie nauki. Kwestie prawne, prowadzenie własnej działalności gospodarczej czy zarządzenie projektami bądź zasobami ludzkimi – specjalistyczne słownictwo z tych dziedzin okaże się prostsze, niż mógłbyś przypuszczać. 

Aplikacja do nauki angielskiego, która poprowadzi cię przez meandry słownictwa, gramatyki i biznesu jest warta swojej ceny! 

Poznaj niemiecki z Prestonly! Gramatyka, słownictwo i niemiecki biznesowy 

Język niemiecki, tak jak angielski, również jest niezwykle potrzebny na rynku pracy. Wielu Polaków jeździ do Niemiec, by pracować i się kształcić. Firmy niemieckie również mają w Polsce wiele swoich filii, a niemiecki kapitał, wg Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej, jest ulokowany w 8705 spółkach działających w naszym kraju (stan na 27.05.2022 r.), zaś kontakty biznesowe z Niemcami kwitną i pozostają ważnym elementem gospodarki. 

Prestonly poza kursami gramatyki i słownictwa oferuje także kurs niemieckiego biznesowego. Dzięki niemu dowiesz się, jak radzić sobie podczas rozmowy o pracę, jak napisać maila służbowego, a także w jaki sposób przedstawiać dane liczbowe i statystyczne podczas prezentacji. Jeśli zaś zależy Ci na codziennej komunikacji, przydatny okaże się Niemiecki: W każdej sytuacji, dzięki któremu poszerzysz swój zasób słownictwa, nauczysz się używać go w kontekście oraz radzić sobie w wielu codziennych sytuacjach, np. podczas wyjazdu do Niemiec. 

Prestonly bez wątpienia sprawdza się znakomicie jako aplikacja do nauki niemieckiego – zarówno dla początkujących, jak i tych zaawansowanych. 

Hiszpański z Prestonly – nauka hiszpańskiego słownictwa i gramatyki

Tym, którzy zamiast języków germańskich, są fanami iberyjskich klimatów, Prestonly oferuje kursy języka hiszpańskiego, dzięki którym niestraszne Ci będą szybkie tempo mówienia Hiszpanów, ich charakterystyczne „seplenienie”, a także uwielbiany przez wszystkich fanów języków romańskich tryb łączący – subjuntivo. Dzięki kursom Szlifuj gramatykę oraz Opanuj słownictwo Twój hiszpański będzie perfekcyjny, a po ukończeniu kursu W każdej sytuacji nic Cię nie zaskoczy podczas podróży służbowej, wakacji czy rozmowy telefonicznej z hiszpańskimi znajomymi. 

Nie ma na co czekać! Hiszpański to wspaniała przygoda, która się na pewno opłaci. Wg Instytutu Cervantesa w roku 2050 aż 30% ludzkiej populacji będzie się posługiwało tym językiem. Prestonly sprawdzi się idealnie jako aplikacja do nauki hiszpańskiego i przewodnik po hiszpańskojęzycznym świecie, który, jak już raz się w niego wejdzie, nie wypuści Cię ze swych objęć!

Prestonly – jedyna taka aplikacja do nauki języków. Daj się nauczyć!

Na pewno zdarzało Ci się powątpiewać, czy jesteś w stanie znaleźć czas na naukę języka, a szeroka oferta, jaką obecnie proponują wydawnictwa językowe i aplikacje do nauki, nie ułatwiała Ci dokonania dobrego wyboru. 

Z Prestonly upieczesz kilka pieczeni na jednym ogniu! 

Poszerzysz swój zasób słownictwa, usystematyzujesz gramatykę, poznasz prawidłową wymowę, przećwiczysz ortografię, a także podszkolisz swój warsztat tłumaczeniowy oraz poznasz dyskurs świata pracy i biznesu. Inteligentny algorytm powtórek zadba o to, by na bieżąco pomóc Ci utrwalać te treści, które mają największą szansę uciec z pamięci. Darmowy tydzień próbny pozwoli Ci się przekonać, że jeśli uczyć się języków, to tylko z Prestonem i Prestonly. Daj sobie szansę się nauczyć – odwiedź www.prestonly.com!

Podziel się z innymi