Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Opanuj francuskie słówka A1-B2 (zestaw)

Opanuj francuskie słówka A1-B2 (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1 B2

Chcesz opanować francuskie słownictwo szybko i skutecznie? Szukasz sposobu na to, żeby nowo poznane wyrazy nie uciekały Ci z głowy? Z tym zestawem przyswoisz francuskie słówka od poziomu A1 aż do B2 dzięki praktycznej metodzie tłumaczenia zdań!

W zestawie znajdziesz dwie książki:

  • Francuski w tłumaczeniach. Słownictwo 1
  • Francuski w tłumaczeniach. Słownictwo 2

W pierwszej części kursu na poziomie A1-B1 zawarliśmy aż 52 rozdziały z listami francuskich słówek dotyczących określonych tematów, takich jak rodzina, części ciała czy transport. Każdy rozdział to pakiet zdań do przetłumaczenia z użyciem podanego słownictwa, który wzbogacają dodatkowe wskazówki w dymkach na marginesie.

Druga część kursu na poziomie średnio zaawansowanym B1-B2 również obejmuje 52 tematy z ponad 2000 francuskimi słowami. Składają się na nią rozdziały poświęcone m.in. zwierzętom, ubraniom czy uroczystościom. Metoda „w tłumaczeniach” pomoże Ci skutecznie zapamiętać każde słówko, dzięki tłumaczeniu zdania z jego użyciem.

Obie książki zawierają ponadto testy podsumowujące z różnymi ćwiczeniami pomagającymi jeszcze lepiej opanować francuskie słownictwo.

Do każdej przygotowany został także kurs audio MP3 z nagranymi słowniczkami oraz zdaniami, do ćwiczenia poprawnej francuskiej wymowy oraz rozumienia ze słuchu.

Wybierz zestaw Opanuj francuskie słówka A1-B2 i ucz się skutecznie – bo w kontekście!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
99,80 zł
79,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 99,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne