Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki językowe do francuskiego

Chcesz nauczyć się języka francuskiego bez konieczności chodzenia na kursy językowe? Zdecydowanie jest to w zasięgu Twoich możliwości! Mając pod ręką odpowiednie podręczniki do nauki francuskiego, opanujesz język z łatwością. W Preston Publishing przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór najlepszych podręczników językowych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas idealne materiały dotyczące francuskiej gramatyki, słownictwa francuskiego i francuskiej wymowy.

czytaj więcej

Podręcznik do francuskiego dla początkujących

Marzysz o podróży po Francji? Gdy słyszysz rozmowy po francusku przeszywa Cię dreszcz ekscytacji? Nasze podręczniki do francuskiego pozwolą Ci efektywnie nauczyć się tego języka, nawet jeśli na ten moment nie znasz ani jednego słowa w ojczystym języku Coco Chanel i Moliera.

Na początku swej przygody z nowym językiem musisz wybrać odpowiedni podręcznik do nauki francuskiego. W naszej ofercie znajdziesz książki na różnym poziomie zaawansowania. Podręczniki do francuskiego dla początkujących mają oznaczenia A1, A2 oraz B1. Na początek Twojej przygody z językiem francuskim polecamy Ci zestaw Francuski dla początkujących, w którym umieściliśmy 3 książki: Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 1, Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 2 oraz Francuski w tłumaczeniach. Słownictwo 1. Dzięki metodzie „w tłumaczeniach”, polegającej na tłumaczeniu zdań z języka polskiego na francuski, szybko opanujesz podstawy języka francuskiego. W naszych podręcznikach znajdziesz zagadnienia dotyczące francuskiej gramatyki, praktyczne wskazówki dotyczące odmiany francuskich czasowników oraz słowniczki francuskie. W ćwiczeniu francuskiej wymowy pomoże Ci kurs audio MP3 z nagranymi zdaniami po francusku.

Język francuski dla początkujących może wydawać się dość trudny – my jednak staramy się to odczarować. Sięgnij po nasz samouczek francuskiego i zacznij ćwiczyć gramatykę, wymowę oraz popularne zwroty. Przekonaj się, jakie to proste!

Francuski dla zaawansowanych

Podstawy francuskiego nie są Ci obce? Bez problemu dogadujesz się z Francuzami podczas podróży? W takim razie polecamy Ci nasze podręczniki do francuskiego dla zaawansowanych. Stworzyliśmy je dla osób, które pragną szlifować swoje umiejętności językowe. Doskonałą propozycją dla Ciebie będzie Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 4.

Francuski dla zaawansowanych to przede wszystkim materiały, dzięki którym opanujesz gramatykę do perfekcji. Francuskie rozmówki pomogą Ci popracować nad poprawną wymową i wykorzystaniem zwrotów, które już znasz, a także poznać zupełnie nowe.

Jeśli zależy Ci na tym, by mówić swobodnie po francusku w każdej sytuacji, sięgnij po Francuski w tłumaczeniach. Sytuacje. Znajdziesz tu zdania do przetłumaczenia oraz słownictwo poświęcone różnym sytuacjom komunikacyjnym. Z naszą książką do francuskiego bez problemu dogadasz się po francusku w piekarni, w sklepie odzieżowym, u fryzjera, na lotnisku, czy w taksówce.

W tej kategorii znajdziesz podręczniki do francuskiego w formie papierowej oraz elektronicznej. Możesz kupić je pojedynczo lub od razu w zestawie. Zadbaliśmy, by ta druga opcja była jeszcze bardziej przyjazna dla Twojego portfela. Sam zdecyduj, które rozmówki francuskie będą dla Ciebie najlepsze.

Roczny kurs języka francuskiego w jednej książce

Masz problem z systematyczną nauką języka francuskiego? Nie potrafisz zaplanować nauki francuskiego tak, żeby była efektywna? Sięgnij po Francuski 365 na każdy dzień! To roczny kurs języka francuskiego na poziomie A2-B2, a zarazem gotowy plan do systematycznej nauki. Jeśli chcesz nauczyć się języka francuskiego w rok, to doskonała propozycja dla Ciebie. Ucz się codziennie 20 minut, 7 dni w tygodniu francuskiej gramatyki, przyswajaj słownictwo francuskie i ćwicz francuską wymowę. Osiągnij poziom średnio zaawansowany z języka francuskiego w rok, bez wychodzenia z domu!