Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Francuski palcem po mapie (zestaw)

Francuski palcem po mapie (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A2 B1 B2

Marzysz o swobodnej komunikacji i chcesz płynnie posługiwać się francuskim słownictwem w różnorodnych sytuacjach? Przygotuj się na niezapomnianą przygodę językową, której celem jest opanowanie francuskich słówek! W zestawie znajdziesz dwie bestsellerowe książki, które rozwiną Twoje językowe umiejętności i otworzą przed Tobą drzwi do francuskiej kultury.

Zestaw Francuski palcem po mapie składa się z dwóch książek:

  • Francuski. Mapy językowe (A2-B2), 
  • Francuski w tłumaczeniach. Sytuacje (A2-B1+).

Dzięki nim opanujesz kluczowe słownictwo francuskie z różnych dziedzin życia i nauczysz się je sprawnie wykorzystywać w codziennych sytuacjach. Ponadto zgłębisz tajniki francuskiej kultury.

Pozycja Francuski. Mapy językowe zawiera aż 66 map językowych podzielonych na 13 tematycznych bloków, takich jak LES PARTIES DU CORPS, LA NOURRITURE, LES ÉMOTIONS ET LES SENTIMENTS, LA MAISON ET LES OBJETS PERSONNELS i inne. Każda mapa opatrzona jest zestawem ćwiczeń i krzyżówką.

Metoda mapowania pojęć, na której opiera się ta książka, nauczy Cię tworzyć skojarzenia z francuskimi słowami. Poszerzysz swoje słownictwo szybciej i przyjemniej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki adekwatnym rysunkom. Regularne korzystanie z tej techniki rozwinie Twoją pamięć oraz kreatywność językową.

Francuski. Mapy językowe to nie tylko tysiące powiązanych ze sobą haseł, ale także fascynujące ciekawostki dotyczące francuskiej kultury, gramatyki, wymowy i słownictwa.

Drugą książką w zestawie jest Francuski w tłumaczeniach. Sytuacje, która zawiera 55 rozdziałów ze zdaniami do przetłumaczenia i prezentuje słownictwo w różnych codziennych kontekstach.

Każdy rozdział dotyczy konkretnej sytuacji komunikacyjnej, takiej jak zamówienie w kawiarni, wizyta u dentysty czy rozmowa z personelem hotelu. Znajdziesz tu gotowe zwroty i wyrażenia, które przydadzą Ci się w codziennych sytuacjach podczas podróży do francuskojęzycznych krajów.

Dzięki tej pozycji poszerzysz swój zasób francuskiego słownictwa, poznasz francuską kulturę i udoskonalisz wymowę dzięki kursowi audio MP3 do pobrania.

Ruszasz we francuską wyprawę językową? Wybierz zestaw Francuski palcem po mapie i ucz się najlepszymi metodami oferowanymi przez Preston Publishing!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
109,80 zł
89,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 109,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne