Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1-4 (komplet)

Promocja
Bestseller
Książka
Opinie: 2
Poziom: A1 A2 B1 B2

Wyjątkowy komplet czterech książek do nauki języka niemieckiego. Części 1, 2, 3 i 4 wraz z audio mp3 do pobrania to kurs niemieckiego od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Jasny, nowatorski i logiczny układ stron zmotywuje Cię do regularnej nauki, abyś posługiwał się językiem niemieckim naturalnie i poprawnie.

Komplet Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1-4 to praktyczny kurs języka niemieckiego od podstaw.
 
Na nasz kurs języka niemieckiego składają się cztery książki: od podstaw aż po poziom zaawansowany (B2). Każda z nich to ponad 1300 zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, opracowanych według zagadnień gramatycznych. Wszystko to w promocyjnej cenie.
 
Do każdej książki dołączone są nagrania mp3 – tworzą 25-godzinny kurs audio do ćwiczenia umiejętności rozumienia ze słuchu, wymowy, intonacji i tworzenia zdań w języku niemieckim.

Opinie:

Czy będą też książki do wyższych poziomów?
Książka jest rewelacyjna i jest to najlepsza książka do niemieckiego jaką posiadam a mam ich naprawdę wiele. Wyjątkowość książki polega na tym , że nie jest zawalona nudną gramatyką i ćwiczeniami których nienawidzę , Jest łatwa , lekka i przyjemna w nauce , nie przeładowana treścią ,dobrze rozplanowana graficznie co ułatwia zapamiętywanie. Mimo swojej
prostoty , uważam że poziom A1 w rzeczywistości odpowiada A2 i przygotowuje do dośc dobrego mówienia po niemiecku. wcześniej uczyłam się gramatyki i pojedyńczych słówek , chodziłam na kurs grupowy a jak pojechałam do Niemiecki to nie wiedziałam na regionalnym rynku jak 2 kg pomarańczy kupić , bo nie mogłam słowa wyksztusić , dlatego polecam uczenia się całych zdań i tylko potrzebne słówka w nich wymieniać . Z tej książki się nie uczę tylko ja czytam popijając kawę [ 4 razy każdą lekcje ] i to przynosi super efekty. Polecam.

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

  • autor: Justyna Plizga
  • oprawa: broszurowa
  • liczba stron: 661
  • rok wydania: 2015/2016
  • format: 195 x 253 mm
  • długość nagrań: 24 godziny
  • lektorzy: Bettina Lexow-Petniakowski, Stephan Herbig, Martyna Chuderska, Patryk Bartoszewski

Książka
159,60 zł
129,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne