Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1-5 (komplet)

Promocja
Bestseller
Książka
Opinie: 5
Poziom: A1 A2 B1 B2 C1

Wyjątkowy komplet pięciu książek do nauki języka niemieckiego. Części 1, 2, 3, 4 i 5 wraz z nagraniami MP3 do pobrania to kurs niemieckiego od podstaw do poziomu zaawansowanego. Jasny, nowatorski i logiczny układ stron zmotywuje Cię do regularnej nauki. Posługuj się językiem niemieckim naturalnie i poprawnie!

Komplet Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1-5 to praktyczny kurs języka niemieckiego od podstaw w promocyjnej cenie.
 
Na nasz kurs języka niemieckiego składa się pięć książek: od podstaw aż po poziom zaawansowany (C1). Każda z nich to ponad 1300 zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, opracowanych według zagadnień gramatycznych.
 
Do każdej książki dołączone są nagrania MP3 – tworzą kurs audio do ćwiczenia umiejętności rozumienia ze słuchu, wymowy, intonacji i tworzenia zdań w języku niemieckim.

Opinie:

To jedna z najlepszych serii do nauki niemieckiego. Zdania są bardzo praktyczne (zarówno te w formie "ty", jak i "pan/ pani/ państwo"). Tłumaczenie z polskiego na niemiecki zmusza do aktywnego rozumienia i używania języka. Nagrania audio są idealne nie tylko do usłyszenia wymowy, ale przede wszystkim do powtórek poprzednich lekcji i osłuchiwania się w niemieckim.
Chciałabym podziękować za stworzenie tych książek. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to są najlepsze książki do nauki języka. Oczywiście, sporo gratamtyki trzeba sobie samemu uzupełniać, ale w ciągu roku zrobiłam z niemieckiego poziomy A1, A2 i B1 i dzięki metodzie samodzielnego tworzenia zdań bardzo dużo się nauczyłam. Mam 7 innych książek i tylko te przyniosły takie efekty! Mam już zakupiony poziom B2 i "Niemiecki sytuacje". Wracam też do ćwiczenia angielskiego z tymi książkami, jedna już w trakcie przerabiania. Na prawdę polecam i przede wszystkim - dziękuję za stworzenie źródła wiedzy które nie zmarnowało mojego czasu a wręcz przeciwnie. Pozdrawiam i czekam na kolejne książki
Czy będą też książki do wyższych poziomów?
Książka jest rewelacyjna i jest to najlepsza książka do niemieckiego jaką posiadam a mam ich naprawdę wiele. Wyjątkowość książki polega na tym , że nie jest zawalona nudną gramatyką i ćwiczeniami których nienawidzę , Jest łatwa , lekka i przyjemna w nauce , nie przeładowana treścią ,dobrze rozplanowana graficznie co ułatwia zapamiętywanie. Mimo swojej
prostoty , uważam że poziom A1 w rzeczywistości odpowiada A2 i przygotowuje do dośc dobrego mówienia po niemiecku. wcześniej uczyłam się gramatyki i pojedyńczych słówek , chodziłam na kurs grupowy a jak pojechałam do Niemiecki to nie wiedziałam na regionalnym rynku jak 2 kg pomarańczy kupić , bo nie mogłam słowa wyksztusić , dlatego polecam uczenia się całych zdań i tylko potrzebne słówka w nich wymieniać . Z tej książki się nie uczę tylko ja czytam popijając kawę [ 4 razy każdą lekcje ] i to przynosi super efekty. Polecam.

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

  • autor: Justyna Plizga
  • oprawa: broszurowa
  • liczba stron: 661
  • rok wydania: 2015/2016/2021
  • format: 195 x 253 mm
  • lektorzy: Bettina Lexow-Petniakowski, Stephan Herbig, Martyna Chuderska, Patryk Bartoszewski
Książka
222,50 zł
179,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 222,50 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne