Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 (Książka + e-book) C1-C2

Promocja
Książka Ebook Książka + Ebook
Opinie: 0
Poziom: C1 C2

Jeśli znasz portugalski na poziomie średnio zaawansowanym, pora na osiągnięcie wyższego poziomu – C1-C2! Dzięki zestawowi książka + e-book Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3, osiągniesz zaawansowany poziom języka portugalskiego szybciej niż się spodziewasz.

Dzięki zestawowi książka + e-book Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 zaawansowane aspekty gramatyki portugalskiej przestaną być dla Ciebie tajemnicą.

W tej finalnej części serii do portugalskiego, która bazuje na metodzie tłumaczenia zdań w nauce gramatyki, poznasz wiele kluczowych tematów, takich jak:

  • wykorzystanie trybu łączącego conjuntivo we wszystkich portugalskich czasach gramatycznych, 
  • tworzenie konstrukcji i zdań warunkowych w języku portugalskim, 
  • użyteczne portugalskie wyrażenia frazeologiczne, 
  • skuteczne stosowanie odmiennego od standardowego bezokolicznika, prostego i złożonego gerúndio oraz imiesłowu czasu przeszłego, 
  • nabycie umiejętności używania konektorów logicznych, które pomogą Ci lepiej organizować swoje wypowiedzi zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Wszystkie te elementy poznasz i zrozumiesz w odpowiednich kontekstach, co przyczyni się do lepszego przyswojenia nowego materiału. Teoria oraz praktyka idą tutaj w parze, co sprzyja harmonijnemu rozwojowi Twoich zdolności językowych z portugalskiego.

Co więcej, na końcu kursu znajdziesz obszerną powtórkę całego omawianego materiału. Dzięki nagraniom MP3, które są częścią zestawu, możesz doskonalić swoją wymowę oraz portugalski akcent, a także osłuchać się z nowymi konstrukcjami używanymi w rzeczywistym języku.

Połączenie formy papierowej z elektroniczną umożliwi Ci naukę w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Zaawansowany portugalski nie jest tak trudny, jak go malują – sięgnij zatem po zestaw Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
42,90 zł
E-book
42,90 zł
Książka + e-book
85,80 zł
75,80 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 85,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne