Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do nauki portugalskiego

Dołącz do niemal 300 milionów użytkowników języka portugalskiego! Swobodnie rozmawiaj z lokalnymi mieszkańcami w czasie słonecznych wakacji w Lizbonie, na Maderze czy w Rio de Janeiro.

Kiedy rozpocząć naukę? Najlepiej już dziś! Postaw na podręczniki do portugalskiego Preston Publishing.

Ćwiczenia gramatyczne a zarazem rozmówki po portugalsku i nagrania w formacie MP3 – proponowane przez nas materiały do nauki zostały stworzone z myślą o samoukach! Dzięki metodzie tłumaczenia zdań z języka polskiego na język portugalski wprowadzą Cię one krok po kroku w tajniki portugalskiego w przyjazny i skuteczny sposób.

czytaj więcej

Rozmówki polsko-portugalskie: na wakacje, do pracy, na co dzień i na specjalne okazje

Rozmówki portugalskie z naszej księgarni internetowej wypełnione są wskazówkami gramatycznymi, poradami dotyczącymi najczęściej popełnianych błędów i praktycznymi przykładami. To właśnie one pomogą Ci ochoczo przystąpić do nauki języka portugalskiego i chętnie otwierać nasze książki. Zaskoczy Cię to, jak szybko nabierzesz pewności w używaniu portugalskiego w codziennych sytuacjach, nawet jeśli dopiero zaczynasz się uczyć ojczystej mowy Cristiano Ronaldo i Ferdynanda Magellana.

Portugalski dla początkujących i zaawansowanych

Twoją piętą achillesową nie jest słownictwo, lecz gramatyka? Poszukujesz materiałów do samodzielnej nauki portugalskiego? A może uczysz się tego języka na uniwersytecie, w szkole czy na dodatkowym kursie i chętnie sięgniesz po materiały wspomagające?

Nasze ćwiczenia do portugalskiego wspierają opanowywanie zasad gramatyki, a dzięki licznym przykładom praktyczne użycie danych struktur gramatycznych będzie przychodzić w naturalny sposób. Sprawdź naszą bestsellerową serię Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka dla początkujących i zaawansowanych.

Rozwijaj swoje umiejętności językowe razem z Preston Publishing!