Włoski dla początkujących (zestaw)

Włoski dla początkujących (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1

Stawiasz pierwsze kroki w nauce języka włoskiego? Trudno Ci utrzymać w głowie najbardziej podstawowe włoskie słówka? Chcesz rozwijać swoją znajomość włoskiego na poziomie podstawowym? Jeśli tak, ten zestaw jest dla Ciebie idealny!

Znajdziesz w nim 3 książki:

  •         Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1
  •         Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2
  •         Włoski w tłumaczeniach. Sytuacje

Od czego zaczniesz naukę włoskiego? 

Dzięki książkom Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 iszybko i skutecznie opanujesz włoski na poziomie A1 i A2. W książkach tych znajdziesz setki przykładów zdań do przetłumaczenia wraz ze wskazówkami, objaśnieniami i komentarzami na temat podstawowych konstrukcji gramatycznych, a także kurs MP3 pomocny w ćwiczeniu wymowy.

Z kolei Włoski w tłumaczeniach. Sytuacje przyda Ci się w codziennej komunikacji. Znajdziesz tam najbardziej przydatne włoskie słownictwo, przedstawione w charakterystycznych kontekstach językowych i zdaniach do przetłumaczenia na język włoski. Już wkrótce bez problemu będziesz wpadać na potrzebne w każdej codziennej sytuacji wyrażenia – niezależnie od tego, czy będziesz we Włoszech robić zakupy spożywcze, tankować samochód, czy szukać mieszkania.

Sięgnij po ten zestaw i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być nauka języka włoskiego!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
127,70 zł
99,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne