Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do nauki włoskiego

Jak swobodnie i naturalnie posługiwać się językiem włoskim w szkole, w pracy czy na wakacjach? Z odpowiednio przygotowanymi materiałami również miłośnicy samodzielnej nauki mogą osiągnąć wysoki poziom i w przystępny sposób rozszerzać znajomość języka.

W księgarni Preston Publishing znajdziesz bogaty wybór podręczników do włoskiego – zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych uczniów. Wynieś swój włoski na nowy poziom!

czytaj więcej

Podręcznik do włoskiego dla początkujących – czytaj, słuchaj, mów

Samodzielna nauka języka obcego w domowych warunkach może wydawać się nie lada wyzwaniem. To prawda. Na szczęście dzięki odpowiedniej pomocy uda Ci się mu sprostać!

Wszystkie podręczniki do nauki włoskiego Preston Publishing zostały wypełnione nie tylko teorią, ale przede wszystkim – licznymi przykładami zdań do przetłumaczenia z języka polskiego na język włoski i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi gramatyki i najczęściej popełnianych błędów.

Z kolei przejrzysty układ stron zachęci Cię do regularnych ćwiczeń, które nie tylko utrwalą Twoją wiedzę, ale również przyniosą Ci przyjemność.

Samodzielna nauka języka włoskiego: czy to w ogóle może się udać?

Jeśli boisz się utraty motywacji czy poczucia przytłoczenia związanego z tak ambitnym pomysłem, jakim jest opanowywanie nowego języka, sięgnij po samouczek włoskiego z naszego wydawnictwa. Podręczniki z serii Włoski w tłumaczeniach zostały opracowane z uwzględnieniem potrzeb osób uczących się w domu w taki sposób, by chętnie je otwierać i przerabiać kolejne rozdziały. W każdym z nich zawarliśmy setki zdań po włosku i cenne wskazówki dotyczące włoskiej gramatyki i słownictwa. Jeśli chcesz zacząć naukę włoskiego od podstaw, sprawdź nasz zestaw Włoski dla początkujących.

Na stronie wydawnictwa Preston Publishing znajdziesz podręczniki z dołączonymi kilkugodzinnymi kursami audio w formacie MP3. Nie jest tajemnicą, że osłuchanie się z językiem nie tylko pomaga rozumieć go w naturalnych kontekstach, ale jest niezbędne do nauki prawidłowej wymowy. Rozmówki włoskie są pomocne w ćwiczeniu dialogów, ale to właśnie znajomość melodii języka pozwala zbliżać się do coraz lepszej wymowy.

Rozmówki polsko-włoskie czy Włoski w tłumaczeniach?

Stawianie pierwszych kroków w nauce języka obcego może wiązać się ze zniecierpliwieniem – znajomość kolejnych słów i zagadnień gramatycznych nie oznacza od razu swobody w posługiwaniu się językiem. Sporym ułatwieniem mogą się okazać przygotowane rozmówki, które umożliwiają naukę całych zdań w praktycznych kontekstach.

A co powiesz na to, by realizować w podobny sposób gramatyczne ćwiczenia? Włoski w tłumaczeniach. Sytuacje to książka pozwalająca na opanowanie setek fraz używanych przez Włochów w codziennych sytuacjach. Dzięki licznym objaśnieniom i wskazówkom będziesz na bieżąco utrwalać gramatykę, naprawdę ją rozumiejąc.

Włoski w tłumaczeniach to również doskonały sposób na naukę pełnych zdań, dzięki którym Twój akcent będzie brzmiał naturalnie i lekko. Szybko zauważysz, że jesteś w stanie samodzielnie wychwytywać wyuczone frazy w piosenkach, filmach czy włoskojęzycznych serialach.

Włoski dla początkujących i zaawansowanych: ucz się z Preston Publishing

Rozwijaj znajomość języka włoskiego z różnorodnymi materiałami, które uczynią z poznawania języka prawdziwą przyjemność. Przemyślana struktura książek, popularne i przydatne słownictwo oraz serie poświęcone konkretnym obszarom znajomości języka pomogą uczyć Ci się dokładnie tego, czego potrzebujesz. I to na każdym poziomie zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1!

Podręczniki do włoskiego z wydawnictwa Preston Publishing zostały opracowane przez doświadczonych autorów w taki sposób, aby przyswajanie wiedzy nie kojarzyło Ci się z nudnymi przykładami, nauką słówek z list oraz niekończącymi się testami gramatycznymi. To poznawanie włoskiego słownictwa i gramatyki w kontekście daje prawdziwe efekty – i właśnie na tym bazują nasze podręczniki oparte na metodzie w tłumaczeniach.