Angielski. Konwersacje A2-B2 (zestaw)

Angielski. Konwersacje A2-B2 (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A2 B1 B2

Hello, z tej strony Preston! Chcesz rozgadać się ze mną po angielsku? Oto zestaw książek Angielski. Konwersacje A2-B2 – dzięki niemu poznasz wiele przydatnych słówek i zwrotów zaczerpniętych z języka codziennego oraz poćwiczysz wymowę i rozumienie dialogów ze słuchu.

Ostatnia najniższa cena z 30 dni: 79,90 zł
Cena początkowa: 94,80 zł

Zestaw Angielski. Konwersacje A2-B2 składa się z dwóch książek:

  • Angielski. Konwersacje dla początkujących + (A2-B1),
  • Angielski. Konwersacje dla średnio zaawansowanych (B1-B2).

Ból głowy? Atak zombie? Uliczny korek? A może… speed dating? Pamiętaj, że dla Prestona nie ma tematów mniej lub bardziej ciekawych. Liczy się pretekst!

W obu częściach znajdziesz po 120 dialogów po angielsku, które opracowaliśmy tak, aby jak najbardziej ułatwić Ci naukę żywego języka i rozwijać Twoje umiejętności mówienia. To łącznie ponad 2000 przydatnych angielskich słówek i wyrażeń!

Jeden rozdział zawiera jeden dialog, w którym wyróżniliśmy poszczególne codzienne angielskie wyrażenia i konstrukcje oraz opisaliśmy je we wskazówkach na marginesie. Do każdej konwersacji dołączone są również pytania oraz ćwiczenie na rozgadanie się.

Rozmów między bohaterami dialogu odsłuchasz razem z kursem audio MP3 – w nagraniach usłyszysz zarówno brytyjski, jak i amerykański akcent. Kod do pobrania oraz instrukcję znajdziesz w środku.

Rozwijaj swoje umiejętności językowe i przełamuj bariery w mówieniu po angielsku. Sięgnij po zestaw Angielski. Konwersacje A2-B2!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
94,80 zł
75,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne