Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Angielski dla średnio zaawansowanych + (zestaw)

Angielski dla średnio zaawansowanych + (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: B1 B2

Uczysz się angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym +? Chcesz utrwalić sobie zagadnienia gramatyczne i poszerzyć zasób angielskiego słownictwa? Zależy Ci na tym, aby swobodnie budować poprawne wypowiedzi w języku angielskim? Sięgnij zatem po ten zestaw!

W skład zestawu wchodzą 3 książki:

  • Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 4 (B2),
  • Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 (B1-B2),
  • Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami (B2-C2).

Nauka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym wiąże się z nabyciem umiejętności komunikowania się w większości sytuacji komunikacyjnych, czy to w szkole lub w pracy, czy też w podróży. Na tym etapie znajomości języka opisywanie własnych przeżyć i wyrażanie opinii na dany temat nie powinno być dla Ciebie problematyczne. Pamiętaj jednak, że nauka języka powinna być kompleksowa, a więc dotyczyć różnych obszarów języka – gramatyki, słownictwa i wymowy. Specjalnie dla Ciebie skomponowaliśmy zestaw, który pomoże Ci przyswoić najważniejsze zagadnienia językowe na poziomie B2 oraz poćwiczyć angielską wymowę.

Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 4 to czwarta część bestsellerowego, praktycznego kursu języka angielskiego na poziomie B2. Każdy z 36 rozdziałów został poświęcony takim zagadnieniom gramatycznym jak czasowniki nieregularne, strona bierna, czasy Past Perfect i Past Perfect Continuous czy zdania celowe. Książka zawiera ponad 1200 zdań do przetłumaczenia wraz z cennymi wskazówkami w dymkach. Dzięki niej utrwalisz najważniejsze reguły gramatyczne, od najprostszych do bardziej zaawansowanych.

Z pozycją Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 2 nauczysz się z kolei ponad 2000 angielskich słówek na poziomie B1-B2. Książka została podzielona na 50 rozdziałów z listami słówek i pakietami zdań do przetłumaczenia. Poszczególne tematy dotyczą takich obszarów jak zawody, ubrania, relacje międzyludzkie, przestępczość czy edukacja. Metoda „w tłumaczeniach” zapewni Ci skuteczną naukę słówek, poprzez użycie ich w odpowiednich kontekstach. Dodatkowe informacje i wyrażenia znajdziesz w dymkach po lewej stronie.

Ostatnia książka z zestawu, czyli Angielski w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami będzie dla Ciebie pomostem do wejścia na poziom zaawansowany z angielskiego – zagadnienia w niej zawarte obejmują zakres znajomości języka B2-C2. Znajdziesz tu tematy poświęcone zdaniom warunkowym czy spójnikom złożonym. Ta pozycja nauczy Cię efektywnego budowania zdań po angielsku, a w efekcie płynnego porozumiewania się w tym języku.

Do książek przygotowany został kurs audio MP3 z natywnym lektorem. Umożliwi Ci on wygodne ćwiczenie wymowy oraz rozumienia ze słuchu. Możesz go pobrać z naszej strony internetowej. Instrukcję z kodem znajdziesz w środku każdej z książek.

Już dziś rozpocznij efektywną naukę angielskiego – sięgnij po zestaw Angielski dla średnio zaawansowanych +!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
144,70 zł
115,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 144,70 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne