Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Hiszpański dla początkujących (zestaw)

Hiszpański dla początkujących (zestaw)

Promocja
Bestseller
Książka
Opinie: 0
Poziom: A1 A2 B1

Chcesz opanować hiszpański od podstaw? Trudno Ci zapamiętać najbardziej podstawowe hiszpańskie słówka? Sięgnij po bestsellerowe książki do nauki hiszpańskiego od Prestona w promocyjnym zestawie!

Znajdziesz w nim 3 książki:

  •         Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1,
  •         Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo 1,
  •         Hiszpański. Trening A1.

Dzięki Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1 i Hiszpański. Trening A1 szybko i skutecznie opanujesz hiszpański na poziomie podstawowym A1. Znajdziesz tu setki przykładów zdań do przetłumaczenia wraz ze wskazówkami, objaśnieniami i komentarzami na temat podstawowych konstrukcji gramatycznych.

Pierwsza z książek bazuje na metodzie tłumaczenia zdań z języka polskiego na hiszpański. Każdy rozdział to jeden temat gramatyczny. Uzupełnia ją kurs MP3 do ćwiczenia prawidłowej wymowy i rozumienia ze słuchu. 

Natomiast Trening A1 to repetytorium i Twój osobisty trener personalny, którzy pomoże Ci opanować podstawy języka hiszpańskiego w 3 krokach. Na początku czytasz wskazówki gramatyczne z przykładami, potem uzupełniasz ćwiczenia, a na końcu rozwiązujesz krzyżówkę i zarazem powtarzasz hiszpańskie słówka na poziomie podstawowym.

Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo 1 zbiera z kolei najważniejsze podstawowe hiszpańskie słownictwo w 52 tematach i uczy używania go we właściwym kontekście. Gwarantuje Ci to materiał z ponad 2000 hiszpańskich wyrazów i nagrania z hiszpańskim lektorem.

Sięgnij po ten zestaw i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być nauka języka hiszpańskiego!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
149,70 zł
119,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 149,70 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne