Hiszpański dla początkujących (zestaw)

Hiszpański dla początkujących (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0

Jesteś nowicjuszem gramatycznym z języka hiszpańskiego? Trudno Ci utrzymać w głowie najbardziej podstawowe słówka? Jesteś samoukiem lub też chcesz sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym? Jeśli tak, ten zestaw jest dla Ciebie idealny!

Znajdziesz w nim:

  1.         Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka. Cz. 1
  2.         Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka. Cz. 2
  3.         Hiszpańska gramatyka inaczej  
  4.         Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo. Cz. 1  

 

Od czego zaczniesz naukę? 

Dzięki książce Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka cz. 1 i cz. 2 szybko i skutecznie opanujesz hiszpański na poziomie A1 i A2. W książkach tych znajdziesz setki przykładów wraz ze wskazówkami, objaśnieniami i komentarzami na temat podstawowych konstrukcji gramatycznych, a także kurs mp3 pomocny w ćwiczeniu wymowy.

Rozszerzeniem opisanych wyżej pozycji jest Hiszpańska gramatyka inaczej. Książka powstała w jednym podstawowym celu: żeby ułatwić zrozumienie zagadnień, które wydają się dużo bardziej skomplikowane, niż są w rzeczywistości. w prosty i logiczny sposób omawia najtrudniejsze do przyswojenia przez Polaków reguły gramatyczne.

A na koniec… trening słówek, czyli Hiszpańskie słownictwo cz.1. Ta książka prezentuje najważniejsze hiszpańskie słownictwo i dokładnie uczy używania go we właściwym kontekście. Gwarantuje Ci to materiał z ponad 2000 wyrazów i nagrania z hiszpańskim lektorem.

 Sięgnij po ten zestaw i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być nauka języka hiszpańskiego!

Opinie:

Jeszcze nikt nie skomentował tego produktu, bądź pierwszy !


Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
164,60 zł
129,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne