Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do nauki hiszpańskiego

Hola, torreador, fiesta – te hiszpańskie słowa najprawdopodobniej znasz od lat. Jeśli jednak znajomość najpopularniejszych fraz Ci nie wystarczy, sięgnij po podręczniki do nauki hiszpańskiego Preston Publishing.

Na stronie internetowej wydawnictwa znajdziesz bogaty wybór materiałów na każdym poziomie zaawansowania. Rozmówki hiszpańskie pozwolą Ci nauczyć się przydatnych na co dzień zdań z różnych obszarów tematycznych.

Z kolei z naszymi ćwiczeniami gramatycznymi poznasz podstawowe oraz bardziej zaawansowane struktury językowe, a dzięki serii do nauki słownictwa nie tylko poszerzysz zasób znanych sobie słów, ale również udoskonalisz wymowę i dowiesz się, w jakim kontekście używać danego wyrazu.

czytaj więcej

Hiszpański – ćwiczenia dla początkujących

Planujesz naukę hiszpańskiego, ale nie masz pewności, czy ten język faktycznie Ci się spodoba? Rozpoczynasz lektorat na uczelni i szukasz dodatkowych materiałów dydaktycznych? A może zamiast kursu językowego czy lekcji pod okiem nauczyciela wolisz samodzielną naukę?

We wszystkich tych przypadkach sięgnij po odpowiednie podręczniki do hiszpańskiego na poziomie A1 i A2, które wprowadzą Cię w podstawowe zagadnienia hiszpańskiej gramatyki. Dzięki serii Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka poznasz nowe słowa i wyrażenia, zasady gramatyczne i sposób zapisu, ale także poćwiczysz hiszpańską wymowę.

Na stronie wydawnictwa Preston Publishing znajdziesz też podręczniki z załączonymi kursami w formie MP3. Możesz wygodnie pobrać pliki z nagraniami na wybrane urządzenie, a potem słuchać i powtarzać hiszpański w każdej wolnej chwili.

W jaki sposób skompletować pierwsze podręczniki do hiszpańskiego?

W sklepie Preston Publishing możesz filtrować publikacje według poziomu zaawansowania. W ten sposób łatwo odszukasz potrzebne Ci pozycje. Możesz również postawić na gotowe zestawy do nauki hiszpańskiego dla początkujących. Jeśli dopiero rozpoczynasz naukę hiszpańskiego, sięgnij po zestaw Hiszpański dla początkujących lub Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo. Jeśli natomiast planujesz dalsze etapy zdobywania umiejętności językowych, przyda Ci się komplet książek z serii Hiszpański w tłumaczeniach na poziomie średnio zaawansowanym; to idealny zestaw do efektywnej nauki słownictwa i gramatyki.

Rozmówki polsko-hiszpańskie: mów, co Ci ślina na język przyniesie!

Tradycyjne podręczniki do nauki hiszpańskiego mogą przedstawiać mnóstwo potrzebnych informacji i dostarczać ogromu językowej wiedzy. Jednak nie zawsze pozwalają nauczyć się swobodnego władania danym językiem. Dobrym sposobem na to, by w codziennych sytuacjach (i tych błahych, i tych krytycznych) być przygotowanym na konwersację, jest wybór rozmówek polsko-hiszpańskich.

W pozycji Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje dzięki interesującym dialogom dotyczącym życiowych sytuacji opanujesz podstawowe hiszpańskie słownictwo. Jednak nie będzie to wymagało od Ciebie uczenia się słówek z listy, ale przyswojenia pełnych zdań do przetłumaczenia. To pozwoli uniknąć tworzenia nieprawidłowych konstrukcji zdaniowych i zakłopotania w czasie wymiany studenckiej albo wakacji w Madrycie, Walencji czy Barcelonie.

Rozmówki hiszpańskie to propozycja nie tylko dla nowicjuszy – w księgarni internetowej Preston Publishing znajdziesz publikacje skierowane do bardziej zaawansowanych uczniów. Dzięki szerokiemu asortymentowi każdy znajdzie pozycję dopasowaną do swojego poziomu, potrzeb i zainteresowań.

Hiszpański – ćwiczenia, które wykonasz samodzielnie

Jeśli opanowanie języka hiszpańskiego jest Twoim marzeniem, ale nie wiesz, czy poradzisz sobie bez pomocy nauczyciela, Twojej uwadze polecamy podręczniki z Preston Publishing z działu Hiszpański. Ćwiczenia dla początkujących pozwolą Ci obyć się z podstawami języka Pabla Picasso, Pedro Almodóvara czy Sergio Ramosa.

Chcesz sięgnąć po interesujące podręczniki tematyczne po hiszpańsku? Zależy Ci na tym, by uczyć się nowych słów, poznawać błędy językowe i gramatyczne albo rozwijać rozumienie ze słuchu i wymowę? Wybierz Preston Publishing i książki stworzone do samodzielnej nauki.

Pamiętaj – na naukę nigdy nie jest za późno!