Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS
Hiszpański palcem po mapie (zestaw)

Hiszpański palcem po mapie (zestaw)

Promocja
Książka
Opinie: 0
Poziom: A2 B1 B2

Chcesz czuć się swobodnie w różnych sytuacjach, naturalnie posługując się hiszpańskim słownictwem? Obierz kurs na językową przygodę – jej cel to opanować hiszpańskie słówka! W tym zestawie znajdziesz dwie bestsellerowe książki do hiszpańskiego, które rozwiną Twoją językową wyobraźnię i umiejętności komunikacyjne.

Zestaw Hiszpański palcem po mapie składa się z dwóch pozycji:

  • Hiszpański. Mapy językowe (A2-B2), 
  • Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje (A2-B1+).

Za sprawą tych książek opanujesz kluczowe słownictwo hiszpańskie z różnych obszarów życia oraz nauczysz się stosować je w codziennych sytuacjach. Wzbogacisz również swoją wiedzę na temat kultury Hiszpanii.

Hiszpański. Mapy językowe to aż 65 map myśli pogrupowanych w 13 tematycznych blokach, takich jak PARTES DEL CUERPO, COMIDA, SENTIMIENTOS Y EMOCIONES, COMPRAS Y CASA i wiele innych. Do każdej mapy dodaliśmy zestaw ćwiczeń i krzyżówek.

Metoda mapowania pojęć, na której opiera jest ta pozycja, polega na tworzeniu skojarzeń z danymi hasłami i adekwatnych rysunków ułatwiających zapamiętanie nowych słówek. Dzięki regularnemu stosowaniu tej techniki rozwijasz swoją pamięć oraz kreatywność językową.

Oprócz tego Hiszpański. Mapy językowe to także fascynujące fakty dotyczące kultury, gramatyki, wymowy i słownictwa.

W drugiej książce z zestawu, czyli Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje, znajdziesz z kolei aż 54 rozdziały ze zdaniami do przetłumaczenia i przydatne słownictwo przedstawione w różnych codziennych kontekstach.

Każdy rozdział dotyczy konkretnej sytuacji komunikacyjnej, takiej jak rozmowa na lotnisku, zamawianie jedzenia w restauracji czy wizyta u fryzjera. Znajdziesz tu gotowe zwroty i wyrażenia, które przydadzą ci się w codziennych sytuacjach podczas zagranicznej podróży.

Dzięki tej pozycji poszerzysz swoje słownictwo i znajomość hiszpańskiej kultury oraz będziesz doskonalić swoją wymowę z kursem audio MP3 do pobrania.

Weź udział w hiszpańskojęzycznej wyprawie – wybierz zestaw Hiszpański palcem po mapie i ucz się najlepszymi metodami, które oferuje Preston Publishing!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Książka
109,80 zł
89,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 109,80 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne