Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

A Guide to Writing for Advanced (C1)

Książka
Opinie: 0
Poziom: C1

Zdajesz angielski egzamin C1 Advanced? Szukasz książki, która zapewni Ci solidne przygotowanie do pisania po angielsku na poziomie zaawansowanym? Zdobądź certyfikat C1 z angielskiego z książką Guide to Writing for Advanced!

Writing angielski to nieodłączna część egzaminu C1 Advanced. Jeżeli głowisz się nad tym, jak napisać esej angielski, recenzję lub list formalny na poziomie zaawansowanym z angielskiego, książka Guide to Writing for Advanced jest właśnie dla Ciebie.

Zakres egzaminu języka angielskiego C1 Advanced Writing wymaga, aby Twoja znajomość języka angielskiego uwzględniała umiejętność pisania, czyli writing. Opanowanie pisania po angielsku nie jest najprostsze – tym bardziej, że na rynku brakuje solidnych publikacji uczących tego, jak używać języka angielskiego, jednocześnie uwzględniając to, jak wygląda struktura egzaminu.

W ramach książki Guide to Writing for Advanced:

 • Podniesiesz swoje umiejętności wyrażania się na piśmie, niezbędne do zdawania egzaminu C1 Advanced, obejmujące pisanie esejów, tworzenie listów, korespondencję mailową, przygotowywanie propozycji, sporządzanie raportów i krytyczne recenzje.
 • Zrozumiesz niuanse poszczególnych zadań oraz zyskasz wgląd w kryteria oceniania stosowane przez egzaminatorów.
 • Otrzymasz dostęp do bogatej bazy 27 starannie przygotowanych przykładów pisemnych, odzwierciedlających autentyczny styl egzaminacyjny.
 • Zapoznasz się z bogatym zbiorem użytecznych zwrotów i wyrażeń, dostosowanych specjalnie do egzaminu C1 Advanced.
 • Nauczysz się wykorzystywać swoją wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa, aby jeszcze bardziej doskonalić swój styl pisania.
 • Zweryfikujesz swoje postępy dzięki kluczowi do ćwiczeń, gwarantującemu samodzielną i efektywną naukę.

Guide to Writing for Advanced polecamy wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu C1 Advanced oraz nauczycielom, zwłaszcza tym pracującym na uczelniach i w szkołach językowych.

Nasza książka może także być skutecznym podręcznikiem wiodącym na kursach zaawansowanego pisania w języku angielskim.

Dlaczego warto sięgnąć po tę pozycję?

Przede wszystkim dlatego, że jest to kompleksowy przewodnik, który wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku publikacji. Oprócz standardowego materiału do nauki pisania oferuje wiele dodatkowych treści, których trudno szukać w innych podręcznikach, takie jak ćwiczenia poprawiające styl, interpunkcję, zasób słownictwa oraz porady dotyczące pisania na poziomie zaawansowanym.

Dzięki tej książce nauczyciel z łatwością przygotuje lekcje dotyczące sekcji Writing C1, a uczeń będzie mógł rozwijać swoje umiejętności w zakresie pisania zaawansowanych tekstów w języku angielskim.

Uzyskaj zadowalające wyniki egzaminu angielskiego – sięgnij po książkę Guide to Writing for Advanced!

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

 • autorka: Ciara FitzGerald
 • ISBN: 978-83-67576-13-0
 • rok wydania: 2023
 • liczba stron: 184
 • format: 280 x 210 mm
Książka
79,90 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 79,90 zł

Wysyłka w 24 godziny

Zestaw zakładek GRATIS!

Dostawa od 9,90 zł

Bezpłatna dostawa od 250 zł

Zobacz podobne