Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Język portugalski A1 - książki i podręczniki

Nauka języków obcych w nowoczesny i wygodny sposób pozwala przyswajać słówka szybko i płynnie. Książki do gramatyki portugalskiego na naszej stronie obejmują wszystkie poziomy od samych podstaw, czyli A1. Seria w Portugalski w tłumaczeniach pozwala zaznajomić się z różnymi zagadnieniami przy wykorzystaniu metody tłumaczenia zdań i wyrażeń. Warto wypróbować proponowaną metodę uczenia się, by przekonać się o jej skuteczności. Jeśli opanować podstawy portugalskiego, koniecznie sprawdź, co mogą zaoferować Ci podręczniki od Preston Publishing.

Podręczniki i książki do nauki języka portugalskiego

Prezentowany zestaw książek do portugalskiego pozwala zaznajomić się z gramatyką i słownictwem w efektywny sposób przetestowany przez wielu nauczycieli. Uczenie się z naszymi książkami polega na tłumaczeniu zdań i całych wyrażeń. Ta metoda jest najbliższa naturalnemu przyswajaniu języka. Najważniejszą jej zaletą jest to, że nie poznajesz nic nieznaczących elementów wyrwanych z kontekstu. Prezentowana struktura daje Ci możliwość praktycznego zastosowania nowej wiedzy w konkretnych sytuacjach już od poziomu A1.

Gramatyka w tłumaczeniach od Preston Publishing to wyjątkowo ciekawa i unikalna propozycja. Książki z tej serii zostały skomponowane w taki sposób, by każdy początkujący z łatwością mógł zacząć od najprostszych struktur z poziomu A1 i we własnym tempie mógł dojść do zaawansowanej wiedzy i umiejętności. Wygodna forma i podział na poszczególne zagadnienia pozwalają rozłożyć w czasie kolejne etapy nauki.

Nauka portugalskiego na poziomie podstawowym A1

Języki romańskie są dźwięczne i dla wielu osób brzmią pięknie. Wśród nich wyróżnia się portugalski za swoją dość charakterystyczną, oryginalną szeleszczącą wymowę. W piśmie natomiast bardzo przypomina hiszpański, dlatego dla osób, które go znają, nauka portugalskiego będzie prostsza. Portugalska gramatyka na poziomie A1, której nauczysz się dzięki książce Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 1, zawiera najprostsze struktury i podstawowe czasy. Wiedza zawarta w pierwszej części kursu umożliwia swobodną komunikację w codziennych sytuacjach. Tłumaczenie całych zdań i wyrażeń pozwala też zapoznać się z najbardziej przydatnym słownictwem.

Na początku nauki języka bardzo ważne jest przyswojenie prawidłowej wymowy poszczególnych dźwięków. To jest dla wielu osób najtrudniejszy element w portugalskim na poziomie A1, ponieważ nie wszystko czyta się tak, jak się pisze. Jednak bardzo pomocne w tej kwestii są nagrania wszystkich zdań do tłumaczenia zawartych w książce. Na pierwszych stronach dokładnie zostały także rozpisane i omówione wszystkie głoski. Dzięki temu można samodzielnie osłuchać się i przyswoić język od strony fonetycznej.

Książki do portugalskiego od Preston Publishing

Prezentowana seria od Preston Publishing opiera się na sprawdzonej i przetestowanej metodzie nauki tłumaczenia zdań, którą opracowaliśmy już w poprzednich wydaniach Gramatyki w tłumaczeniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz praktyczny podręcznik stworzony na bazie długoletniego doświadczenia. Oryginalne podejście do zagadnień językowych wyróżnia nasze książki do nauki spośród innych propozycji dostępnych na rynku. Za redakcję odpowiedzialni są specjaliści, którzy doskonale posługują się portugalskim i potrafią w sposób zrozumiały przekazywać swoją wiedzę innym.

Jeśli szukasz podręcznika, który przybliży Ci język, którym posługują się ludzie w takich krajach, jak Portugalia, Brazylia, Angola czy Mozambik, to świetnie trafiłeś. W serii, którą proponujemy, znajdziesz materiały do nauki od poziomu A1 do C2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i składania zamówień!