Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do gramatyki angielskiej

Już od dawna chcesz nauczyć się języka angielskiego, ale wciąż zniechęca Cię konieczność zapamiętania wszystkich czasów i reguł gramatycznych? To jeden z najczęstszych powodów, dla których większość osób stale odkłada naukę języków obcych na później. Gramatyka jest jednak nieodłączną częścią języka angielskiego – jeśli chcesz więc komunikować się nim biegle i bez trudu, musisz ją opanować.

Wbrew pozorom nauka gramatyki angielskiej nie musi być wcale trudna i mozolna. Dobre podręczniki pomogą Ci przejść przez ten proces. Sprawdź książki do gramatyki angielskiej wydawnictwa Preston Publishing i wybierz podręczniki najlepsze dla siebie!

Najlepsze książki do gramatyki angielskiej od Preston Publishing

W księgarni Preston Publishing znajdziesz najlepsze książki do gramatyki angielskiej na rynku ­– przede wszystkim bestsellerową serię Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka, dostępną w zestawie promocyjnych oraz w wersji e-book. Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór podręczników, dzięki którym szybko zrozumiesz, o co chodzi w angielskich czasach, przedimkach i spójnikach. Co najważniejsze, nauczysz się, jak stosować je w praktyce – w mowie i piśmie. Książki te pomogą Ci zarówno w komunikacji, jak i przygotują Cię do egzaminu językowego.

Oferta naszej księgarni jest skierowana do osób będących na każdym poziomie zaawansowania językowego. Znajdziesz więc u nas duży wybór podręczników, niezależnie od tego, czy znasz już podstawy angielskiego i zależy Ci, by poznać trudniejsze bądź specjalistyczne struktury gramatyczne, czy też dopiero zaczynasz swą przygodę z tym językiem.

Książki do nauki gramatyki angielskiej dostępne w naszym asortymencie to nie tylko ogromna dawka wiedzy merytorycznej, ale także doskonała jakość. Solidne oprawy i wysokiej klasy papier przetrwają bez trudu długie godziny, jakie spędzisz nad nimi w różnych warunkach. Co więcej, wszystkie wydane są w sposób bardzo estetyczny. Wśród podręczników nie brakuje egzemplarzy z pięknymi ilustracjami, które cieszą oko i ułatwiają naukę.

Gramatyka angielska – książki   

W podręcznikach, które możesz u nas kupić, znajduje się rozległa wiedza teoretyczna na temat angielskiej gramatyki. Nie od dziś jednak wiadomo, że teoria to nie wszystko. Kluczem do sprawnej komunikacji jest umiejętne posługiwanie się tymi wszystkimi zasadami w praktyce, dlatego też najlepszą metodą nauki jest łączenie teorii i praktyki.

Jeśli chcesz opanować angielską gramatykę, do książki w formie podręcznika koniecznie dobierz odpowiednie ćwiczenia. Do każdej części serii Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka przygotowaliśmy książkę z ćwiczeniami: Angielski. Trening. Wśród książek od Preston Publishing znajdziesz też zestawy książek: Angielski dla początkujących, Angielski dla średnio zaawansowanych, Angielski dla zaawansowanych czy Opanuj angielskie słówka (A1-C2). Oprócz tego na naszej stronie dostępne są także testy językowe. Możesz za ich pomocą łatwo zweryfikować swój poziom zaawansowania i sprawdzić, jak duży progres już zrobiłeś.

Wiemy, że każdy uczy się w zupełnie inny sposób, a przyswajalność wiedzy zależy od wielu indywidualnych czynników. Właśnie dlatego stawiamy na różnorodność i uwzględniamy indywidualne potrzeby przygotowując podręczniki do gramatyki angielskiej. Książka ilustrowana ułatwi Ci naukę, jeśli jesteś wzrokowcem. Za to podręcznik z dodatkiem kursu audio MP3 pomoże Ci opanować wszystkie zwroty i zasady językowe, jeżeli uczysz się głównie poprzez słuchanie. Możesz więc sięgnąć po takie rozwiązanie, które zapewni Ci największą efektywność.

Książki do nauki angielskiej gramatyki – ucz się wybranych zagadnień!

Gramatyka angielska zawiera mnóstwo czasów, reguł i zagadnień. Na samym początku może być to dla Ciebie dość przytłaczające. Nie martw się jednak – w pierwszej kolejności wystarczy, jeśli opanujesz najważniejsze czasy odnoszące się do teraźniejszości, przyszłości i przeszłości. Najlepsze książki do gramatyki angielskiej na tym etapie to te zawierające wiedzę ogólną, pokazujące, jak tworzyć różne formy gramatyczne i jak je ze sobą łączyć.

Wśród książek do nauki gramatyki angielskiej dostępnych w naszej księgarni znajdziesz także spory wybór podręczników, które pozwolą Ci poznać tajniki konkretnych zagadnień z danych zakresów. Zapewniamy Ci dostęp do szerokiej wiedzy na temat spójników, przedimków, czy też poszczególnych czasów – Mów po angielsku. Spójniki bez paniki, Mów po angielsku. Przyimki łap w lot, Angielski w tłumaczeniach. Czasy czy Angielski w tłumaczeniach. Phrasal verbs.

Na tym jednak nie koniec! Z naszymi książkami możesz szkolić się także z zakresu wielu dziedzin zawodowych — poznasz zasady gramatyki przydatne w biznesie, branży prawniczej, czy nawet w medycynie. Sprawdź Angielski w tłumaczeniach. Business, Angielski w tłumaczeniach. Prawniczy i Angielski w tłumaczeniach. Medyczny.