Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Język włoski A1 – książki

Warto poznawać nowe języki, gdyż pozwala to lepiej zrozumieć otaczający nas świat oraz obce kultury. W tej kategorii znajdziesz książki do nauki włoskiego A1, które są przeznaczone dla osób początkujących – zarówno młodzieży, dorosłych, jak i seniorów. Sprzedawane podręczniki zawierają rzetelne informacje oraz zadania, dzięki którym przyswoisz najważniejsze zasady gramatyczne, a także włoskie słownictwo potrzebne w codziennych sytuacjach. Wygodna forma materiałów sprawia, że można z nich korzystać w szkole, domu czy podróży. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji!

Nauka włoskiego A1 z książkami Preston Publishing

Gdy stawiasz pierwsze kroki w danej dziedzinie, rozsądnie jest sięgnąć po sprawdzone opracowania, które gwarantują wysoki poziom merytoryczny. Podręczniki do włoskiego A1 Preston Publishing takie jak Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 czy Włoski w tłumaczeniach. Słownictwo 1 bez wątpienia należą do najlepszych źródeł wiedzy. Zostały opracowane przez specjalistów, znających się na skutecznych metodach dydaktycznych. Nasze książki do nauki języka obcego podzielne są na rozdziały, dzięki czemu poszczególne treści są wygodnie pogrupowane, a Ty łatwiej zapamiętasz kluczowe kwestie. Rzecz jasna poziom trudności jest dopasowany do osób rozpoczynających naukę i stopniowo się zwiększa, stawiając przed uczniem kolejne wyzwania. W konsekwencji szybko zrobisz zauważalne postępy.

Włoski poziom A1 – podręczniki do nauki

Opanuj w stopniu podstawowym język włoski poziom A1 – wybierz nasze kursy z serii Włoski w tłumaczeniach! W skuteczny sposób łączą one teorię z praktyką i znajdziesz w nich wiele angażujących zadań. Tego typu nowoczesne podręczniki do włoskiego składają się z setek zdań do przetłumaczenia, co umożliwia naukę słów i konstrukcji w kontekście. Dodatkowo na kolejnych stronach umieszczono cenne wskazówki i objaśnienia tłumaczące reguły włoskiej gramatyki, aby łatwo móc zrozumieć, z czego wynika zastosowanie danej formy. Każda książka zawiera również kurs MP3 z nagraniami zrealizowanymi przez natywnego lektora, dzięki czemu opanujesz także prawidłową włoską wymowę. Już teraz złóż zamówienie na pojedynczy egzemplarz lub zestaw podręczników do nauki języka włoskiego na poziomie A1!