Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Hiszpański B1 – książki

Jeśli interesują Cię książki do nauki hiszpańskiego na poziomie B1, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! W Preston Publishing znajdziesz wiele ciekawych publikacji edukacyjnych, przedstawiających średniozaawansowany zakres materiału w sposób przystępny. Dzięki tym podręcznikom słownictwo i gramatyka iberyjska nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic i w krótkim czasie poprawisz swoje kompetencje językowe.

Nauka hiszpańskiego – poziom B1

Oferujemy profesjonalne książki do nauki języka obcego, które opracowaliśmy z myślą o osobach, które podstawy hiszpańskiego mają już opanowane. Dostępne podręczniki pomogą Ci szybko przejść na wyższy poziom i poznać hiszpański na poziomie B1. Opanuj szeroki zakres materiału w krótkim czasie z książkami Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 2 i 3, Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo czy Hiszpański 365 na każdy dzień! Oprócz ćwiczeń i materiałów edukacyjnych w formie pisemnej podręczniki zawierają także pliki MP3 przeznaczone do treningu rozumienia ze słuchu.

Książki do hiszpańskiego B1 od Preston Publishing

W Preston Publishing specjalizujemy się w publikacjach o charakterze edukacyjnym, które opracowano zgodnie z aktualną wiedzą z zakresu filologii iberyjskiej. Mamy dla Ciebie różnorodne książki do hiszpańskiego B1, przeznaczone dla średniozaawansowanych uczniów. Poszczególne podręczniki opisują gramatykę oraz słownictwo i zawierają zestawy ćwiczeń do codziennej nauki języka.

Hiszpański B1 – zakres

W zakres materiału zebranego w książkach do nauki hiszpańskiego B1 wchodzą zagadnienia gramatyczne i słownictwo niezbędne do opanowania języka w stopniu średnim. Taki poziom zaawansowania pozwoli Ci pisać bez błędów, a także swobodnie rozmawiać z hiszpańskojęzycznymi osobami na niespecjalistyczne tematy, związane z życiem codziennym czy podróżą, np. Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje.

Skuteczna nauka hiszpańskiego na poziomie B1

W trakcie nauki języka obcego wartościowe materiały edukacyjne to podstawa, zwłaszcza jeśli planujesz uczyć się samodzielnie w domu. Z Preston Publishing poznasz język hiszpański w zakresie B1, wystarczy zamówić książki naszego wydawnictwa bezpośrednio w sklepie internetowym. Oferujemy duży wybór różnorodnych podręczników dla średniozaawansowanych w każdym wieku.