Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Hiszpański B1 – książki

Jeśli interesują Cię książki do nauki hiszpańskiego na poziomie B1, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty! W Preston Publishing znajdziesz wiele ciekawych publikacji edukacyjnych, przedstawiających średniozaawansowany zakres materiału w sposób przystępny. Dzięki tym podręcznikom słownictwo i gramatyka iberyjska nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic i w krótkim czasie poprawisz swoje kompetencje językowe.

Nauka hiszpańskiego – poziom B1

Oferujemy profesjonalne książki do nauki języka obcego, które opracowaliśmy z myślą o osobach, które podstawy hiszpańskiego mają już opanowane. Dostępne podręczniki pomogą Ci szybko przejść na wyższy poziom i poznać hiszpański na poziomie B1. Opanuj szeroki zakres materiału w krótkim czasie z książkami Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 2 i 3, Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo czy Hiszpański 365 na każdy dzień! Oprócz ćwiczeń i materiałów edukacyjnych w formie pisemnej podręczniki zawierają także pliki MP3 przeznaczone do treningu rozumienia ze słuchu.

Książki do hiszpańskiego B1 od Preston Publishing

W Preston Publishing specjalizujemy się w publikacjach o charakterze edukacyjnym, które opracowano zgodnie z aktualną wiedzą z zakresu filologii iberyjskiej. Mamy dla Ciebie różnorodne książki do hiszpańskiego B1, przeznaczone dla średniozaawansowanych uczniów. Poszczególne podręczniki opisują gramatykę oraz słownictwo i zawierają zestawy ćwiczeń do codziennej nauki języka.

Hiszpański B1 – zakres

W zakres materiału zebranego w książkach do nauki hiszpańskiego B1 wchodzą zagadnienia gramatyczne i słownictwo niezbędne do opanowania języka w stopniu średnim. Taki poziom zaawansowania pozwoli Ci pisać bez błędów, a także swobodnie rozmawiać z hiszpańskojęzycznymi osobami na niespecjalistyczne tematy, związane z życiem codziennym czy podróżą, np. Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje.

Skuteczna nauka hiszpańskiego na poziomie B1

W trakcie nauki języka obcego wartościowe materiały edukacyjne to podstawa, zwłaszcza jeśli planujesz uczyć się samodzielnie w domu. Z Preston Publishing poznasz język hiszpański w zakresie B1, wystarczy zamówić książki naszego wydawnictwa bezpośrednio w sklepie internetowym. Oferujemy duży wybór różnorodnych podręczników dla średniozaawansowanych w każdym wieku.