Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Niemiecki B1 – książki do nauki

Profesjonalne materiały dydaktyczne są niezbędne, jeśli chcesz szybko przyswajać nową wiedzę, a potem wykorzystywać ją w praktyce. Wydawnictwo Preston Publishing oferuje doskonałe książki do nauki niemieckiego na poziomie B1. Będą one idealne dla uczniów, którzy opanowali już podstawy języka i chcą zrobić postępy, a także osób pragnących przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia. W dostępnych pozycjach jest mnóstwo cennych informacji dotyczących niemieckiego słownictwa i niemieckiej gramatyki, których uzupełnieniem są podsumowujące zadania. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji i wybrania tych najlepiej odpowiadających Twoim potrzebom!  

Książki do nauki niemieckiego B1

Kiedy osiągniesz poziom B1, będziesz znać język niemiecki na poziomie średnio zaawansowanym, dzięki czemu poradzisz sobie ze swobodną konwersacją na różne tematy czy czytaniem typowych tekstów. Wspomniane umiejętności pomogą Ci w czasie wyjazdu za granicę, ułatwią znalezienie pracy bądź zdanie ważnego egzaminu. Niezależnie od założonego celu nauki, warto postawić na fachowe publikacje naszego wydawnictwa, które korzystają ze sprawdzonych metod dydaktycznych takie jak Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje czy Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Zapewniamy, że rezultaty edukacji będą naprawdę zadowalające!

Profesjonalne książki do nauki języka niemieckiego

Liczne zalety oferowanych pozycji sprawiają, że są one pożądane przez uczniów w różnym wieku. Książki takie jak Niemiecki 365 na każdy dzień, Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 3 czy Niemiecki w tłumaczeniach. Business z powodzeniem wykorzystają maturzyści, studenci czy dorośli uczący się samodzielnie. Treść książek do nauki niemieckiego została przystosowana do osób znających obcy język na poziomie B1 lub nawet niższym. Należy podkreślić, że kursy są najwyższej jakości, gdyż zostały opracowane przez doświadczonych nauczycieli i filologów, którzy od lat zajmują się nauczaniem, wiedząc, na jakie aspekty warto zwrócić szczególną uwagę. W konsekwencji materiały przystępnie tłumaczą kluczowe zagadnienia związane z gramatyką czy słowotwórstwem.

Nowoczesna forma książek do niemieckiego B1

Już wiesz, że nauka języka niemieckiego od poziomu B1 może być niezwykle skuteczna i naprawdę przyjemna. Co sprawia, że tworzone przez nasze wydawnictwo książki są tak skuteczną pomocą w nauce? Oczywiście metoda „w tłumaczeniach”, polegająca na tłumaczeniu zdań z języka polskiego na język niemiecki. Widoczne w tej kategorii publikacje podzielono na rozdziały traktujące o ważnym, praktycznym temacie związanym np. z rodziną czy aktywnością zawodową. Pogrupowanie treści ułatwia zrozumienie oraz wydatnie wspiera regularną pracę, gdyż uczeń ma świadomość, kiedy przerobił dany etap. Dodatkowo materiały są pełne inspirujących ciekawostek i przydatnych wskazówek, które doceni niejeden pasjonat obcej kultury. Do produktów dołączono nagrania MP3, umożliwiające szlifowanie wymowy oraz rozumienie ze słuchu.

Nauka niemieckiego poziom B1 – książki od Preston Publishing

W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz idealną dla siebie książkę do nauki niemieckiego na poziomie B1. Polecamy zarówno pojedyncze pozycje, jak i zestawy pozwalające na kompleksowe podejście do edukacji. Wszystkie artykuły mają estetyczną szatę graficzną, która uprzyjemnia zdobywanie nowej wiedzy. Klienci docenią materiały opierające się na bardzo skutecznej metodzie tłumaczeń w kontekście, a także specjalistyczne materiały skupiające się m.in. na zagadnieniach biznesowych. Przekonaj się, że warto zainwestować w publikacje od Preston Publishing!